Co je to?
Odborný výraz, definice slova Feeder. Co znamená pojem Feeder z kategorie Různé?

Co je to Feeder? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Feeder?

Feeder označuje novou a populární techniku lovu ryb. U nás se teprve usazuje a rozšiřuje. Je podobná technice označované jako položená, ta označuje umístění přirozené nástrahy na dně, kde ji drží vlastní váha nebo dodatečná zátěž.
Při feederu se nepoužívají čihátka a podobná zařízení, pohyby vlasce jsou vidět na špičce feederového prutu, Ta je velmi jemná a citlivá, rakže signalizuje i lehké drobné záběry, které by na klasickém prutu nebylo možno vidět. Feeder se používá na tekoucích i stojatých vodách. Nástraha leží na dně nebo se nad ním vznáší. Přidržuje ji zátěž nebo krmítko, které navíc láká ryby k háčku s nástrahou.

Co je to Feeder? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Feeder. Co znamená pojem Feeder z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Feeder patří do sekce různé

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, definice pojmu, význam, různé, přesný výraz, co je to Feeder?, co znamená, formulace, různé, co to je, odborný výraz, názvosloví, Feeder, přesný význam, lexikon, popis, terminus technicus


Pojem Feeder je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Feeder?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Feeder (čti „fídr“) je moderní rybolovná technika, která se v České republice rozšiřuje teprve od konce 90. let 20. století. Svou povahou vychází z položené. Podstatou této techniky je neustálé doplňování vnadicí směsi na lovné místo.

Hledejte pojem Feeder v následujících vyhledávačích

Najít termín Feeder ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Feeder ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Feeder ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Feeder ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Feeder ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feeder ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Feeder například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Feeder? resp. co se skrývá pod slovem Feeder? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feeder, odpověď na dotaz co je to Feeder?. Víte např. kdo to je Jan Pirk? Znáte a víte kdo je Transhumanista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Feeder i v jiných kategoriích (než různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.