Co je to?
Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Co je to Online hra? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Online hra

Online hra je počítačová hra, která se hraje prostřednictvím internetu nebo počítačové sítě. Obvykle je určena pro více hráčů najednou. Mezi nejznámější online hry patří Pokémon Go, World of Tanks, Hearthstone nebo World of Warcraft. Mezi online hry patří tzv. webové hry hrané v běžném prohlížeči - např. Divoké kmeny, Travian nebo Red Dragon. Za online hry považujeme i webové hry využívající Adobe Flash Player nebo HTML5 hrané přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti instalace.

Doporučujeme:
Online flash hry
Online hry
Online hry zdarma


Co je to Online hra? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Online hra? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Online hra se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: význam slova, heslo, význam, terminologie, názvosloví, lexikon, definice, definice pojmu, odborný výraz, pojem, informace, wiki, Internet, Internet, vysvětlení, co to je, co je to Online hra?, význam pojmu


Pojem Online hra je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Online hra? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Online hra je počítačová hra, která umožňuje pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě hraní dané hry více hráči. Buď je hra specificky pro hru více hráčů navržena nebo nabízí online hru jako druhou možnost vedle hry pro jednoho hráče, kde není potřeba připojení k žádné síti.

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Online hra ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Online hra ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Online hra na Google.cz

Zkusit najít slovo Online hra ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Online hra ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Online hra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Online hra například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Online hra? resp. co je to Online hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Online hra, odpověď na dotaz co je to Online hra?. Víte např. kdo to je Špekoun? Znáte a víte kdo je Robert Downey Jr.? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.