Co je to?
Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Co je to Online hra? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Online hra

Online hra je počítačová hra, která se hraje prostřednictvím internetu nebo počítačové sítě. Obvykle je určena pro více hráčů najednou. Mezi nejznámější online hry patří Pokémon Go, World of Tanks, Hearthstone nebo World of Warcraft. Mezi online hry patří tzv. webové hry hrané v běžném prohlížeči - např. Divoké kmeny, Travian nebo Red Dragon. Za online hry považujeme i webové hry využívající Adobe Flash Player nebo HTML5 hrané přímo v internetovém prohlížeči bez nutnosti instalace.

Doporučujeme:
Online flash hry
Online hry
Online hry zdarma


Co je to Online hra? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Online hra. Co znamená odborný pojem Online hra z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Online hra patří do sekce Internet

Klíčová slova: slovo, formulace, Online hra, co je to Online hra?, co znamená, význam slova, odborný výraz, Internet, wiki, Internet, názvosloví, definice, vysvětlení, termín, odborné názvosloví, přesný výraz, přesný význam, synonymum


Pojem Online hra je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Online hra?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Online hra je počítačová hra, která umožňuje pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě hraní dané hry více hráči. Buď je hra specificky pro hru více hráčů navržena nebo nabízí online hru jako druhou možnost vedle hry pro jednoho hráče, kde není potřeba připojení k žádné síti.

Jiné informační zdroje o pojmu Online hra

Zkusit najít výraz Online hra ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Online hra ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Online hra ve Wikimedia Commons

Najít heslo Online hra na Google.cz

Hledat videa s názvem Online hra na Youtube

Vyhledat slovo Online hra ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Online hra například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Online hra? resp. jaká je definice termínu Online hra? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Online hra, odpověď na dotaz co je to Online hra?. Víte např. kdo to je Zběh? Znáte a víte kdo je Robert Downey Jr.? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.