Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kinetóza. Co znamená odborný pojem Kinetóza z kategorie Nemoce?

Co je to Kinetóza? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kinetóza?

Kinetóza bývá označována jako nemoc z pohybu. Jedná se však spíše o nepříjemný stav než nemoc. Vzniká při přemisťování pomocí dopravních prostředků. Příčinou kinetózy bývá nerovnováha mezi zrakovým vjemem a ústrojím rovnováhy ve vnitřním uchu. Někteří jedinci na tuto nerovnováhu nereagují, některým způsobuje nepříjemné reakce organismu v podobě nevolnosti, zvracení a dalších obtíží. Kinetózou častěji trpí děti. Jako prevence se dají využít homeopatika, speciální žvýkačky nebo preventivní tablety jako např. Kinedryl.


Co je to Kinetóza? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kinetóza. Co znamená odborný pojem Kinetóza z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kinetóza? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kinetóza je v sekci Nemoce

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, co to je, lexikon, co je to Kinetóza?, terminus technicus, odborné názvosloví, vysvětlení, heslo, co znamená, Nemoce, pojem, synonymum, wiki, Kinetóza, názvosloví, význam, terminologie


Pojem Kinetóza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín Kinetóza ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kinetóza ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Kinetóza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kinetóza ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kinetóza na Youtube

Zkusit najít pojem Kinetóza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kinetóza například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kinetóza? resp. co znamená Kinetóza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kinetóza, odpověď na dotaz co je to Kinetóza?. Víte např. kdo to je Martin Hofmann? Znáte a víte kdo je Aktivista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.