Co je to?
Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Drobná stavba? Význam slova

Co znamená termín Drobná stavba? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Drobná stavba je pro účely katastrálního zákona definována jako stavba, která má jedno nadzemní podlaží a plochu nepřesahující 16 metrů čtverečních. Drobná stavba patří k hlavní stavbě a doplňuje tak její funkce.
Jako drobná stavba se označují také stavby na pozemcích patřících k lesům pro provoz školek a myslivosti do výšky 5 metrů a plochy do 30 metrů. Drobnou stavbou nejsou například garáže, některé druhy skladů, stavby civilní a požární ochrany a další.


Co je to Drobná stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Drobná stavba) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Drobná stavba patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, wiki, odborné názvosloví, Drobná stavba, popis, Stavebnictví, definice pojmu, formulace, pojem, vysvětlení, termín, význam pojmu, heslo, informace, Stavebnictví, co znamená, význam, terminologie


Pojem Drobná stavba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Drobná stavba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobná stavba ve Wikimedia Commons

Najít heslo Drobná stavba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Drobná stavba ve Wikipedii

Hledat výraz Drobná stavba ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Drobná stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobná stavba například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Drobná stavba? resp. jaký je význam pojmu Drobná stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobná stavba, odpověď na dotaz co je to Drobná stavba?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Miley Cyrus? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Drobná stavba hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.