Co je to?
Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Drobná stavba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Drobná stavba

Drobná stavba je pro účely katastrálního zákona definována jako stavba, která má jedno nadzemní podlaží a plochu nepřesahující 16 metrů čtverečních. Drobná stavba patří k hlavní stavbě a doplňuje tak její funkce.
Jako drobná stavba se označují také stavby na pozemcích patřících k lesům pro provoz školek a myslivosti do výšky 5 metrů a plochy do 30 metrů. Drobnou stavbou nejsou například garáže, některé druhy skladů, stavby civilní a požární ochrany a další.


Co je to Drobná stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Drobná stavba? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Drobná stavba se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, význam, formulace, názvosloví, co znamená, definice, popis, význam slova, vysvětlení, informace, co je to Drobná stavba?, wiki, synonymum, termín, odborný výraz, slovník, terminus technicus, terminologie


Pojem Drobná stavba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Drobná stavba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Drobná stavba na Youtube

Hledat termín Drobná stavba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Drobná stavba ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobná stavba ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Drobná stavba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobná stavba například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Drobná stavba? resp. co to je Drobná stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobná stavba, odpověď na dotaz co je to Drobná stavba?. Víte např. kdo to je Anna Linhartová? Znáte a víte kdo je Miley Cyrus? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.