Co je to?
Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Drobná stavba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Drobná stavba

Drobná stavba je pro účely katastrálního zákona definována jako stavba, která má jedno nadzemní podlaží a plochu nepřesahující 16 metrů čtverečních. Drobná stavba patří k hlavní stavbě a doplňuje tak její funkce.
Jako drobná stavba se označují také stavby na pozemcích patřících k lesům pro provoz školek a myslivosti do výšky 5 metrů a plochy do 30 metrů. Drobnou stavbou nejsou například garáže, některé druhy skladů, stavby civilní a požární ochrany a další.


Co je to Drobná stavba? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Drobná stavba. Co znamená pojem Drobná stavba z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Drobná stavba patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, význam pojmu, terminus technicus, přesný význam, význam slova, co to je, co je to Drobná stavba?, Stavebnictví, Drobná stavba, heslo, termín, synonymum, terminologie, význam, vysvětlení, definice pojmu, co znamená


Pojem Drobná stavba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Drobná stavba ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Drobná stavba ve Wikimedia Commons

Hledat termín Drobná stavba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Drobná stavba ve Wikislovníku

Hledat pojem Drobná stavba ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Drobná stavba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Drobná stavba například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Drobná stavba? resp. co přesně označuje termín Drobná stavba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobná stavba, odpověď na dotaz co je to Drobná stavba?. Víte např. kdo to je Dita Charanzová? Znáte a víte kdo je Miley Cyrus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.