Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čertův dráp

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Čertův dráp? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čertův dráp je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: definice pojmu, lexikon, odborný výraz, terminologie, přesný význam, pojem, Čertův dráp, Rostliny, popis, termín, synonymum, co to je, definice, informace, slovo, význam pojmu, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Čertův dráp je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Čertův dráp ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čertův dráp ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čertův dráp ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Čertův dráp ve Wikislovníku

Hledat pojem Čertův dráp na Google.cz

Hledat heslo Čertův dráp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čertův dráp? resp. jaký je význam slova Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Adam Sandler? Znáte a víte kdo je Pink? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Čertův dráp hledat i v jiných kategoriích (než Rostliny) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.