Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Čertův dráp

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čertův dráp s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čertův dráp se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: definice, názvosloví, termín, co je to Čertův dráp?, co to je, Rostliny, vysvětlení, odborné názvosloví, slovo, wiki, informace, popis, co znamená, přesný význam, terminologie, Čertův dráp, význam pojmu, význam slova


Pojem Čertův dráp je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Čertův dráp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Čertův dráp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Čertův dráp ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Čertův dráp ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Čertův dráp na Google.cz

Hledat videa s názvem Čertův dráp na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Čertův dráp? resp. co znamená výraz Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Noam Chomsky? Znáte a víte kdo je Pink? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.