Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Čertův dráp?

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Čertův dráp s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Čertův dráp se nachází v kategorii rostliny

Klíčová slova: synonymum, terminologie, Čertův dráp, termín, definice pojmu, wiki, informace, heslo, formulace, pojem, přesný význam, rostliny, popis, slovník, terminus technicus, přesný výraz, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Čertův dráp je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Čertův dráp v následujících vyhledávačích

Najít termín Čertův dráp ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čertův dráp ve Wikimedia Commons

Hledat termín Čertův dráp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Čertův dráp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Čertův dráp na Youtube

Hledat slovo Čertův dráp ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Čertův dráp? resp. co vlastně znamená slovo Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Kallikantzaros? Znáte a víte kdo je Rusalka? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Čertův dráp i v jiné kategorii než v rostliny. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.