Co je to?
Definice výrazu Čertův dráp. Co znamená odborný pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je Čertův dráp? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Čertův dráp?

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Definice výrazu Čertův dráp. Co znamená odborný pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Čertův dráp můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Čertův dráp je v sekci rostliny

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, heslo, formulace, terminologie, význam slova, definice, termín, co je to Čertův dráp?, wiki, odborné názvosloví, co to je, vysvětlení, přesný výraz, informace, Čertův dráp, rostliny, rostliny


Pojem Čertův dráp je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Čertův dráp zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čertův dráp ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Čertův dráp ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Čertův dráp ve Wikipedii

Vyhledat pojem Čertův dráp ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Čertův dráp na Google.cz

Zkusit najít frázi Čertův dráp ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě nyní již víte jaký je význam slova Čertův dráp? resp. co je to Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Jan Perner? Znáte a víte kdo je Milicionář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Čertův dráp i v jiné sekci než je kategorie rostliny. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.