Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čertův dráp. Co znamená odborný pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Čertův dráp?

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čertův dráp. Co znamená odborný pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čertův dráp? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Čertův dráp je v sekci rostliny

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, rostliny, popis, slovo, názvosloví, heslo, přesný význam, formulace, terminologie, termín, informace, Čertův dráp, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, co je to Čertův dráp?, lexikon


Pojem Čertův dráp je v kategorii rostliny, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Čertův dráp na Google.cz

Hledat pojem Čertův dráp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Čertův dráp ve Wikislovníku

Hledat termín Čertův dráp ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čertův dráp ve Wikimedia Commons

Najít termín Čertův dráp ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Čertův dráp? resp. co označuje slovo Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Benjamin Fulford? Znáte a víte kdo je Žhář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Čertův dráp i v jiných kategoriích (než rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.