Co je to?
Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Co je to Čertův dráp? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Čertův dráp?

Čertův dráp čili harpago je rostlina z pouště Kalahari a Namibie. Využívá se mletý kořen této rostliny. Čertův dráp obsahuje hořké látky, které podporují tvorbu trávicích šťáv, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Obsahuje také glykosidy prospěšné kloubnímu aparátu.
Volný sběr v domovské oblasti tuto rostlinu ohrozil, takže se začala ekologicky pěstovat. Čertův dráp není prospěšný pouze lidem, ale i domácím mazlíčků s poruchami příjmu potravy.


Co je to Čertův dráp? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Čertův dráp. Co znamená pojem Čertův dráp z kategorie Rostliny?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Čertův dráp doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Čertův dráp se nachází v sekci Rostliny

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, co je to Čertův dráp?, pojem, význam pojmu, synonymum, lexikon, terminus technicus, význam slova, termín, Rostliny, odborné názvosloví, slovník, informace, přesný výraz, wiki, formulace, co to je


Pojem Čertův dráp je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Čertův dráp lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Čertův dráp ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Čertův dráp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Čertův dráp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Čertův dráp ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čertův dráp ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Čertův dráp ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čertův dráp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čertův dráp? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čertův dráp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čertův dráp, odpověď na dotaz co je to Čertův dráp?. Víte např. kdo to je Ztohoven? Znáte a víte kdo je Stavebník? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Rostliny). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.