Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co to je Glukopur? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Glukopur?

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.


Co je to Glukopur? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Glukopur? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Glukopur je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, význam, slovník, pojem, přesný význam, Jídlo, co je to Glukopur?, synonymum, definice, slovo, význam pojmu, Glukopur, wiki, informace, definice pojmu, názvosloví, termín


Pojem Glukopur je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Glukopur na Youtube

Zkusit najít pojem Glukopur ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glukopur ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Glukopur ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Glukopur ve Wikipedii

Hledat slovo Glukopur ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glukopur například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Glukopur? resp. co vlastně znamená slovo Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Nihilista? Znáte a víte kdo je Jaromír Jágr? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.