Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glukopur. Co znamená odborný pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co je to Glukopur? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Glukopur

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.


Co je to Glukopur? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glukopur. Co znamená odborný pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Glukopur sdílet s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Glukopur patří do sekce jídlo

Klíčová slova: jídlo, odborný výraz, terminus technicus, co je to Glukopur?, co to je, pojem, terminologie, vysvětlení, wiki, popis, termín, jídlo, slovo, heslo, co znamená, lexikon, synonymum, definice


Pojem Glukopur je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Glukopur

Vyhledat slovo Glukopur na Google.cz

Hledat výraz Glukopur ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Glukopur ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Glukopur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glukopur ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Glukopur ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Glukopur například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Glukopur? resp. co označuje slovo Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Dagmar Patrasová? Znáte a víte kdo je Brad Pitt? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.