Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co to je Glukopur? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Glukopur?

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.


Co je to Glukopur? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Glukopur) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Glukopur patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, synonymum, Glukopur, popis, co je to Glukopur?, odborné názvosloví, slovo, význam slova, formulace, Jídlo, vysvětlení, význam, wiki, význam pojmu, co to je, přesný význam, definice


Pojem Glukopur je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glukopur ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Glukopur na Google.cz

Zkusit najít výraz Glukopur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Glukopur ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Glukopur ve Wikislovníku

Hledat výraz Glukopur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Glukopur například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Glukopur? resp. co přesně označuje termín Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Syčák? Znáte a víte kdo je Friedrich Nietzsche? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Glukopur v jiné sekci než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.