Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co to je Glukopur? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Glukopur?

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.


Co je to Glukopur? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Glukopur. Co znamená pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Glukopur? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Glukopur je v sekci Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, heslo, slovo, synonymum, slovník, informace, význam pojmu, význam slova, terminologie, termín, názvosloví, co je to Glukopur?, lexikon, odborný výraz, wiki, pojem, definice pojmu


Pojem Glukopur je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Glukopur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Glukopur ve Wikislovníku

Hledat pojem Glukopur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Glukopur ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glukopur ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Glukopur ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Glukopur například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Glukopur? resp. co znamená slovo Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Josef Abrhám? Znáte a víte kdo je Jaromír Jágr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.