Co je to?
Výraz, termín, definice slova Glukopur. Co znamená odborný pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Co je to Glukopur? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Glukopur

Glukopur je obchodní značka hroznového cukru, což je monosacharid, který se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci, zejména v hroznech vinné révy.


Co je to Glukopur? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Glukopur. Co znamená odborný pojem Glukopur z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Glukopur s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Glukopur se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: slovo, slovník, termín, přesný význam, jídlo, přesný výraz, názvosloví, popis, Glukopur, pojem, co to je, odborné názvosloví, definice pojmu, terminologie, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, jídlo


Pojem Glukopur je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glukopur ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glukopur ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Glukopur ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Glukopur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Glukopur ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Glukopur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Glukopur například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Glukopur? resp. jaký je přesný význam slova Glukopur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glukopur, odpověď na dotaz co je to Glukopur?. Víte např. kdo to je Ruchař? Znáte a víte kdo je Friedrich Nietzsche? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.