Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kyčelník. Co znamená pojem Kyčelník z kategorie Lékařství?

Co je to Kyčelník? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kyčelník?

Kyčelník (ileum) je poslední část tenkého střeva, která přechází do tlustého střeva.


Co je to Kyčelník? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kyčelník. Co znamená pojem Kyčelník z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kyčelník s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kyčelník patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: Kyčelník, slovník, definice pojmu, heslo, Lékařství, přesný význam, terminologie, Lékařství, význam pojmu, názvosloví, co je to Kyčelník?, formulace, synonymum, význam slova, vysvětlení, lexikon, informace, význam


Pojem Kyčelník je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kyčelník? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kyčelník (latinsky ileum) je spodní úsek tenkého střeva u většiny vyšších obratlovců včetně savců, plazů a ptáků. Přechází do tlustého střeva (colon), přesněji do jeho slepého výběžku neboli slepého střeva, od něhož jej odděluje Bauhinova chlopeň (valvula ileoceacalis), jejímž úkolem je zabraňovat pronikání obsahu tlustého střeva zpět do tenkého střeva.

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Kyčelník na Youtube

Vyhledat termín Kyčelník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kyčelník na Google.cz

Zkusit najít výraz Kyčelník ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kyčelník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kyčelník ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyčelník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kyčelník? resp. jaká je definice slova Kyčelník? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyčelník, odpověď na dotaz co je to Kyčelník?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Teta? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.