Co je to?
Definice výrazu Vimeo. Co znamená odborný pojem Vimeo z kategorie Internet?

Co to je Vimeo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Vimeo?

Vimeo je název webového projektu. Jeho účelem je sdílet audiovizuální díla. Jedná se většinou o díla umělecká či autorská. Cílovou skupinou projektu jsou především filmoví fanoušci a autoři experimentů, komunita umělců. Do projektu se lze zaregistrovat. Základní registrace není placená, registrace plus má rozšířené možnosti a je nutno zaplatit poplatek.
Vimeo umožňuje také výměnu postřehů a názorů s ostatními uživateli. Datem vzniku projektu je rok 2004, zakladateli byli Jakob Lodwick a Zach Klein, webový projekt vlastní společnost IAC. Vimeo má více než 2 miliony uživatelů a přes 20 milionů návštěvníků za měsíc. Nabízí vysokou kvalitu videí a podporu HD, zdroje inspirací, přehlednou strukturu a také možnost nalezení spolupracovníků.


Co je to Vimeo? Význam slova, termín, Definice výrazu Vimeo. Co znamená odborný pojem Vimeo z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vimeo můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vimeo je v sekci Internet

Klíčová slova: slovník, význam, Vimeo, pojem, heslo, význam pojmu, terminologie, názvosloví, termín, wiki, synonymum, co to je, definice, formulace, co znamená, informace, co je to Vimeo?, Internet


Pojem Vimeo je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Vimeo? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vimeo je webový projekt určený pro sdílení audiovizuální tvorby. Nacházejí se zde převážně díla autorská a umělecká. Vimeo je primárně určen filmovým nadšencům a experimentátorům, kteří se mohou zaregistrovat (basic registrace je zdarma; registrace plus je placená a obsahuje některé výhody) a sdílet názory a postřehy s ostatními. Charakter Vimea je zcela odlišný od charakteru YouTube, Vimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu, kdežto YouTube směřuje k zájmům masové společnosti.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Vimeo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vimeo ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Vimeo ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Vimeo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Vimeo ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Vimeo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vimeo například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vimeo? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Vimeo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vimeo, odpověď na dotaz co je to Vimeo?. Víte např. kdo to je Obr? Znáte a víte kdo je Salma Hayek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.