Co je to?
Odborný výraz, definice slova Vimeo. Co znamená slovo Vimeo z kategorie Internet?

Co je Vimeo?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Vimeo

Vimeo je název webového projektu. Jeho účelem je sdílet audiovizuální díla. Jedná se většinou o díla umělecká či autorská. Cílovou skupinou projektu jsou především filmoví fanoušci a autoři experimentů, komunita umělců. Do projektu se lze zaregistrovat. Základní registrace není placená, registrace plus má rozšířené možnosti a je nutno zaplatit poplatek.
Vimeo umožňuje také výměnu postřehů a názorů s ostatními uživateli. Datem vzniku projektu je rok 2004, zakladateli byli Jakob Lodwick a Zach Klein, webový projekt vlastní společnost IAC. Vimeo má více než 2 miliony uživatelů a přes 20 milionů návštěvníků za měsíc. Nabízí vysokou kvalitu videí a podporu HD, zdroje inspirací, přehlednou strukturu a také možnost nalezení spolupracovníků.


Co je to Vimeo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Vimeo. Co znamená slovo Vimeo z kategorie Internet?

Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Vimeo patří do kategorie internet

Klíčová slova: co znamená, názvosloví, lexikon, slovník, přesný výraz, přesný význam, definice, význam pojmu, termín, terminus technicus, wiki, co to je, heslo, odborné názvosloví, internet, Vimeo, popis, slovo


Pojem Vimeo je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vimeo? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vimeo je webový projekt určený pro sdílení audiovizuální tvorby. Nacházejí se zde převážně díla autorská a umělecká. Vimeo je primárně určen filmovým nadšencům a experimentátorům, kteří se mohou zaregistrovat (basic registrace je zdarma; registrace plus je placená a obsahuje některé výhody) a sdílet názory a postřehy s ostatními. Charakter Vimea je zcela odlišný od charakteru YouTube, Vimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu, kdežto YouTube směřuje k zájmům masové společnosti.

Další zdroje informací o slovu Vimeo

Hledat termín Vimeo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vimeo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Vimeo na Google obrázcích

Vyhledat heslo Vimeo ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Vimeo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vimeo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vimeo například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní už nejspíš víte co znamená Vimeo? resp. jaký je přesný význam slova Vimeo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vimeo, odpověď na dotaz co je to Vimeo?. Víte např. kdo to je Jiří Wolker? Znáte a víte kdo je Winston Churchill? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.