Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vimeo. Co znamená odborný pojem Vimeo z kategorie Internet?

Co je to Vimeo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Vimeo?

Vimeo je název webového projektu. Jeho účelem je sdílet audiovizuální díla. Jedná se většinou o díla umělecká či autorská. Cílovou skupinou projektu jsou především filmoví fanoušci a autoři experimentů, komunita umělců. Do projektu se lze zaregistrovat. Základní registrace není placená, registrace plus má rozšířené možnosti a je nutno zaplatit poplatek.
Vimeo umožňuje také výměnu postřehů a názorů s ostatními uživateli. Datem vzniku projektu je rok 2004, zakladateli byli Jakob Lodwick a Zach Klein, webový projekt vlastní společnost IAC. Vimeo má více než 2 miliony uživatelů a přes 20 milionů návštěvníků za měsíc. Nabízí vysokou kvalitu videí a podporu HD, zdroje inspirací, přehlednou strukturu a také možnost nalezení spolupracovníků.


Co je to Vimeo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vimeo. Co znamená odborný pojem Vimeo z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Vimeo sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Vimeo je v kategorii internet

Klíčová slova: co to je, terminologie, pojem, vysvětlení, slovník, definice, přesný výraz, názvosloví, Vimeo, formulace, heslo, internet, význam slova, odborný výraz, co je to Vimeo?, informace, popis, terminus technicus


Pojem Vimeo je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Vimeo?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vimeo je webový projekt určený pro sdílení audiovizuální tvorby. Nacházejí se zde převážně díla autorská a umělecká. Vimeo je primárně určen filmovým nadšencům a experimentátorům, kteří se mohou zaregistrovat (basic registrace je zdarma; registrace plus je placená a obsahuje některé výhody) a sdílet názory a postřehy s ostatními. Charakter Vimea je zcela odlišný od charakteru YouTube, Vimeo je zaměřeno na uměleckou komunitu, kdežto YouTube směřuje k zájmům masové společnosti.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Vimeo ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vimeo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vimeo na Youtube

Hledat termín Vimeo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Vimeo na Google.cz

Najít pojem Vimeo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vimeo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vimeo? resp. jaký je význam slova Vimeo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vimeo, odpověď na dotaz co je to Vimeo?. Víte např. kdo to je Námořník? Znáte a víte kdo je Kovboj? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.