Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Elastan

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.


Co je to Elastan? Význam slova, termín, Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Elastan s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Elastan patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný význam, Elastan, wiki, definice, terminologie, definice pojmu, synonymum, co je to Elastan?, přesný výraz, vysvětlení, slovník, termín, heslo, odborný výraz, informace, význam pojmu, popis


Pojem Elastan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Elastan ve Wikipedii

Najít termín Elastan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Elastan ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Elastan ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Elastan na Google.cz

Hledat videa s názvem Elastan na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Elastan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Elastan? resp. jaká je definice termínu Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Ivan Hlas? Znáte a víte kdo je Ksindl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.