Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Elastan

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.


Co je to Elastan? Význam slova, termín, Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Elastan s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Elastan se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, názvosloví, vysvětlení, pojem, synonymum, terminus technicus, popis, co to je, význam, heslo, přesný význam, význam pojmu, definice, Materiály, Elastan, definice pojmu, Materiály


Pojem Elastan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Elastan ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Elastan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Elastan ve Wikipedii

Najít heslo Elastan na Google.cz

Vyhledat termín Elastan ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Elastan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Elastan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Elastan? resp. co je to Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Ridley Scott? Znáte a víte kdo je Finanční arbitr? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.