Co je to?
Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Co to je Elastan? Význam slova

Co znamená termín Elastan? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Elastan je druh vlákna s typickou vlastností natažení a následného návratu do původního stavu. Označují se tak vlákna, které je možno natáhnout alespoň na trojnásobek délky a po povolení se vrátí skoro do původního rozměru.
Může se jednat o elastan nebo elastodien. Pokud bylo dosaženo pružnosti mechanicky nebo chemicky, jak je tomu u některých přízí nebo vláken, nelze tyto označit jako elastan.


Co je to Elastan? Význam slova, termín, Definice výrazu Elastan. Co znamená odborný pojem Elastan z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Elastan je v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, terminologie, přesný význam, Elastan, co je to Elastan?, přesný výraz, odborné názvosloví, názvosloví, terminus technicus, slovník, formulace, pojem, odborný výraz, vysvětlení, informace, wiki, termín, slovo


Pojem Elastan je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Elastan ve vyhledávači Yandex

Najít termín Elastan ve Wikipedii

Hledat pojem Elastan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Elastan na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Elastan ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Elastan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Elastan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Elastan? resp. co je to Elastan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elastan, odpověď na dotaz co je to Elastan?. Víte např. kdo to je Fyzioterapeut? Znáte a víte kdo je Ksindl? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Elastan hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.