Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla MDF deska?

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.


Co je to MDF deska? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text MDF deska s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín MDF deska se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: slovo, informace, termín, lexikon, přesný výraz, názvosloví, slovník, formulace, terminologie, popis, MDF deska, synonymum, odborné názvosloví, terminus technicus, Materiály, co je to MDF deska?, definice pojmu, co to je


Pojem MDF deska je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu MDF deska?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem MDF deska na Youtube

Najít výraz MDF deska ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MDF deska ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz MDF deska ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MDF deska ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo MDF deska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo MDF deska například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená MDF deska? resp. co to je MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Morgan Freeman? Znáte a víte kdo je Miroslav Sládek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu MDF deska i v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.