Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Co znamená termín MDF deska? Vysvětlení pojmu, definice hesla

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.


Co je to MDF deska? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova MDF deska sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem MDF deska patří do sekce Materiály

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, přesný význam, definice pojmu, slovník, odborné názvosloví, co to je, popis, význam, termín, MDF deska, slovo, význam slova, lexikon, názvosloví, odborný výraz, co je to MDF deska?, definice


Pojem MDF deska je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem MDF deska? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem MDF deska na Youtube

Hledat slovo MDF deska ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo MDF deska ve vyhledávači Qwant

Najít termín MDF deska ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín MDF deska na Google.cz

Najít pojem MDF deska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo MDF deska například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova MDF deska? resp. co znamená výraz MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Franz Schubert? Znáte a víte kdo je Bohuslav Sobotka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín MDF deska hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.