Co je to?
Výraz, termín, definice slova MDF deska. Co znamená odborný pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu MDF deska?

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.


Co je to MDF deska? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MDF deska. Co znamená odborný pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem MDF deska je v sekci materiály

Klíčová slova: popis, vysvětlení, materiály, informace, termín, význam slova, slovo, odborné názvosloví, materiály, pojem, názvosloví, co je to MDF deska?, MDF deska, terminologie, definice, heslo, co znamená, lexikon


Pojem MDF deska je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu MDF deska píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín MDF deska ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz MDF deska ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem MDF deska na Google.cz

Najít pojem MDF deska ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MDF deska ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem MDF deska na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo MDF deska například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to MDF deska? resp. co se přesně ukrývá za slovem MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Martin Heidegger? Znáte a víte kdo je Gandalf? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu MDF deska v jiné sekci než materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.