Co je to?
Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Co je to MDF deska? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu MDF deska?

MDF deska ( Medium Density Fibreboards) je náhrada masivního dřeva, která může splňovat větší množství funkcí. Česky lze MDF desku označit jako polotvrdou dřevovláknitou desku. Využívá se nejvíce v nábytkířském průmyslu, kde se z MDF desek vyrábí nábytek, především jeho konstrukce nebo vnitřní členící prvky.
MDF deska se dále upravuje laminiváním, lakováním, dýhováním či pomocí rlzných frézek. MDF deska je pevná a dobře se upravuje na běžných dřevoobráběcích strojích, automatických výrobních linkách nebo ručně.


Co je to MDF deska? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova MDF deska. Co znamená pojem MDF deska z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova MDF deska můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MDF deska je v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, přesný význam, lexikon, názvosloví, co to je, wiki, definice, heslo, formulace, definice pojmu, slovník, pojem, Materiály, terminus technicus


Pojem MDF deska je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín MDF deska? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Polotvrdá dřevovláknitá deska (anglicky medium-density fibreboard, MDF) je multifunkční alternativou masivního dřeva. Používá se na konstrukce nábytků a vnitřního vybavení. Je vhodná pro povrchovou úpravu laminací, vysokotlakým laminátem, lakováním, dýhováním, frézováním v ploše i hraně.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MDF deska ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz MDF deska ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem MDF deska na Youtube

Hledat heslo MDF deska na Google.cz

Hledat slovo MDF deska ve vyhledávači Qwant

Najít termín MDF deska ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo MDF deska například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je MDF deska? resp. co to je MDF deska? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MDF deska, odpověď na dotaz co je to MDF deska?. Víte např. kdo to je Víla? Znáte a víte kdo je Dalibor Dědek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.