Co je to?
Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Co to je Evernote? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Evernote?

Evernote je druh služby pro pořizování různých druhů poznámek a jejich archivaci. Poznámky mohou mít velice odlišnou podobu – text, články, výstřižky, nahrávky, fotografie včetně příloh. Evernote umožňuje označení jednotlivých poznámek, jejich třídění, úpravu a sdílení dalšími uživateli, anotaci a export.
Evernote lze využívat napříč většinou operačních systémů. Zájemci mají k dispozici verzi zdarma, která má však omezené funkce, placená verze umožňuje využít plnou podporu. V nabídce služby je i firemní verze.


Co je to Evernote? Význam slova, termín, Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Evernote) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Evernote patří do kategorie Internet

Klíčová slova: wiki, význam slova, co to je, přesný význam, co znamená, význam, Internet, terminologie, terminus technicus, význam pojmu, odborný výraz, Evernote, pojem, definice pojmu, informace, termín, Internet, vysvětlení


Pojem Evernote je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Evernote píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Evernote je službou, která byla vytvořena za účelem pořizování nejrůznějších typů poznámek s jejich následnou archivací. Poznámka může mít povahu formátovaného textu, webového článku (ať už kompletního nebo výstřižku pomocí nástroje WebClipper), fotografie nebo třeba mluveného slova. Součástí každé z poznámek může být také příloha v podobě souborů. Poznámky je možné organizovat do zápisníků, značkovat prostřednictvím štítků, mohou být editovány více lidmi, anotovány nebo exportovány.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Evernote na Google.cz

Hledat videa s názvem Evernote na Youtube

Vyhledat slovo Evernote ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Evernote ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Evernote ve Wikizdrojích

Hledat termín Evernote ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Evernote například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Evernote? resp. jaká je definice slova Evernote? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Evernote, odpověď na dotaz co je to Evernote?. Víte např. kdo to je Jan Ruml? Znáte a víte kdo je Yvetta Blanarovičová? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Evernote hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.