Co je to?
Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Co to je Evernote? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Evernote?

Evernote je druh služby pro pořizování různých druhů poznámek a jejich archivaci. Poznámky mohou mít velice odlišnou podobu – text, články, výstřižky, nahrávky, fotografie včetně příloh. Evernote umožňuje označení jednotlivých poznámek, jejich třídění, úpravu a sdílení dalšími uživateli, anotaci a export.
Evernote lze využívat napříč většinou operačních systémů. Zájemci mají k dispozici verzi zdarma, která má však omezené funkce, placená verze umožňuje využít plnou podporu. V nabídce služby je i firemní verze.


Co je to Evernote? Význam slova, termín, Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Evernote s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Evernote se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: co znamená, heslo, slovník, lexikon, pojem, názvosloví, synonymum, Internet, odborné názvosloví, definice, formulace, terminologie, odborný výraz, význam pojmu, Internet, wiki, definice pojmu, termín


Pojem Evernote je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Evernote? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Evernote je službou, která byla vytvořena za účelem pořizování nejrůznějších typů poznámek s jejich následnou archivací. Poznámka může mít povahu formátovaného textu, webového článku (ať už kompletního nebo výstřižku pomocí nástroje WebClipper), fotografie nebo třeba mluveného slova. Součástí každé z poznámek může být také příloha v podobě souborů. Poznámky je možné organizovat do zápisníků, značkovat prostřednictvím štítků, mohou být editovány více lidmi, anotovány nebo exportovány.

Další zdroje informací

Najít termín Evernote ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Evernote ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Evernote na Youtube

Najít pojem Evernote ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Evernote ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Evernote ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Evernote například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Evernote? resp. co se skrývá pod slovem Evernote? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Evernote, odpověď na dotaz co je to Evernote?. Víte např. kdo to je Cajzl? Znáte a víte kdo je Yvetta Blanarovičová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Evernote i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.