Co je to?
Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Co to je Evernote? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Evernote

Evernote je druh služby pro pořizování různých druhů poznámek a jejich archivaci. Poznámky mohou mít velice odlišnou podobu – text, články, výstřižky, nahrávky, fotografie včetně příloh. Evernote umožňuje označení jednotlivých poznámek, jejich třídění, úpravu a sdílení dalšími uživateli, anotaci a export.
Evernote lze využívat napříč většinou operačních systémů. Zájemci mají k dispozici verzi zdarma, která má však omezené funkce, placená verze umožňuje využít plnou podporu. V nabídce služby je i firemní verze.


Co je to Evernote? Význam slova, termín, Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Evernote? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Evernote patří do sekce Internet

Klíčová slova: názvosloví, popis, terminologie, význam, slovník, přesný výraz, synonymum, formulace, pojem, slovo, Internet, definice pojmu, přesný význam, informace, co to je, termín, význam pojmu, terminus technicus


Pojem Evernote je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Evernote? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Evernote je službou, která byla vytvořena za účelem pořizování nejrůznějších typů poznámek s jejich následnou archivací. Poznámka může mít povahu formátovaného textu, webového článku (ať už kompletního nebo výstřižku pomocí nástroje WebClipper), fotografie nebo třeba mluveného slova. Součástí každé z poznámek může být také příloha v podobě souborů. Poznámky je možné organizovat do zápisníků, značkovat prostřednictvím štítků, mohou být editovány více lidmi, anotovány nebo exportovány.

Další zdroje informací o slovu Evernote

Najít termín Evernote ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Evernote ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Evernote ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Evernote ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evernote ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Evernote na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Evernote například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Evernote? resp. co přesně označuje termín Evernote? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Evernote, odpověď na dotaz co je to Evernote?. Víte např. kdo to je Martin Hlaváček? Znáte a víte kdo je Klára Issová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.