Co je to?
Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Co to je Evernote? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Evernote?

Evernote je druh služby pro pořizování různých druhů poznámek a jejich archivaci. Poznámky mohou mít velice odlišnou podobu – text, články, výstřižky, nahrávky, fotografie včetně příloh. Evernote umožňuje označení jednotlivých poznámek, jejich třídění, úpravu a sdílení dalšími uživateli, anotaci a export.
Evernote lze využívat napříč většinou operačních systémů. Zájemci mají k dispozici verzi zdarma, která má však omezené funkce, placená verze umožňuje využít plnou podporu. V nabídce služby je i firemní verze.


Co je to Evernote? Význam slova, termín, Definice výrazu Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Evernote s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Evernote patří do kategorie Internet

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, synonymum, heslo, terminus technicus, pojem, odborné názvosloví, lexikon, co je to Evernote?, význam, definice, odborný výraz, slovo, wiki, co to je, informace, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Evernote je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Evernote?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Evernote je službou, která byla vytvořena za účelem pořizování nejrůznějších typů poznámek s jejich následnou archivací. Poznámka může mít povahu formátovaného textu, webového článku (ať už kompletního nebo výstřižku pomocí nástroje WebClipper), fotografie nebo třeba mluveného slova. Součástí každé z poznámek může být také příloha v podobě souborů. Poznámky je možné organizovat do zápisníků, značkovat prostřednictvím štítků, mohou být editovány více lidmi, anotovány nebo exportovány.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evernote ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Evernote ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Evernote ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Evernote ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Evernote ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Evernote ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Evernote například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Evernote? resp. jaká je definice slova Evernote? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Evernote, odpověď na dotaz co je to Evernote?. Víte např. kdo to je Barbora Špotáková? Znáte a víte kdo je Levi Strauss? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.