Co je to?
Výraz, termín, definice slova Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Co je to Evernote? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Evernote?

Evernote je druh služby pro pořizování různých druhů poznámek a jejich archivaci. Poznámky mohou mít velice odlišnou podobu – text, články, výstřižky, nahrávky, fotografie včetně příloh. Evernote umožňuje označení jednotlivých poznámek, jejich třídění, úpravu a sdílení dalšími uživateli, anotaci a export.
Evernote lze využívat napříč většinou operačních systémů. Zájemci mají k dispozici verzi zdarma, která má však omezené funkce, placená verze umožňuje využít plnou podporu. V nabídce služby je i firemní verze.


Co je to Evernote? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Evernote. Co znamená odborný pojem Evernote z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Evernote je v kategorii internet

Klíčová slova: význam, slovo, informace, odborné názvosloví, internet, termín, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, pojem, význam slova, odborný výraz, terminus technicus, heslo, popis, definice pojmu, formulace, lexikon


Pojem Evernote je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Evernote?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Evernote je službou, která byla vytvořena za účelem pořizování nejrůznějších typů poznámek s jejich následnou archivací. Poznámka může mít povahu formátovaného textu, webového článku (ať už kompletního nebo výstřižku pomocí nástroje WebClipper), fotografie nebo třeba mluveného slova. Součástí každé z poznámek může být také příloha v podobě souborů. Poznámky je možné organizovat do zápisníků, značkovat prostřednictvím štítků, mohou být editovány více lidmi, anotovány nebo exportovány.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Evernote ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Evernote ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Evernote ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Evernote ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Evernote ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Evernote ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Evernote například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už víte jaká je definice termínu Evernote? resp. co znamená Evernote? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Evernote, odpověď na dotaz co je to Evernote?. Víte např. kdo to je Otec národa? Znáte a víte kdo je Klára Issová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.