Co je to?
Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Co je to Scio? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Scio?

Scio je jméno české firmy, která se zabývá vzděláváním jak ve škole, tak mimo školu. Je jednou ze společností, která provádí měření výsledků vzdělávání a také pořádá testy obecných studijních předpokladů a srovnávací zkoušky. Některé z testů využívají i střední a základní školy.
Zakladatelem Scia je Ondřej Šteffl. Původně společnost fungovala jako nadace s omezeným počtem pracovníků, od roku 2001 tyto počty a aktivity stále rozšiřuje pod obchodním názvem www.scio.cz, s.r.o.


Co je to Scio? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Scio doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Scio se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: slovo, definice, heslo, význam pojmu, co znamená, názvosloví, definice pojmu, co je to Scio?, Školství, odborné názvosloví, terminologie, přesný význam, termín, význam slova, wiki, pojem, formulace, synonymum


Pojem Scio je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Scio v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Scio ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Scio ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Scio na Youtube

Vyhledat termín Scio ve Wikislovníku

Najít heslo Scio ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Scio na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scio například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Scio? resp. co se přesně ukrývá za slovem Scio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scio, odpověď na dotaz co je to Scio?. Víte např. kdo to je Charón? Znáte a víte kdo je Ulamá? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.