Co je to?
Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Co je to Scio? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Scio?

Scio je jméno české firmy, která se zabývá vzděláváním jak ve škole, tak mimo školu. Je jednou ze společností, která provádí měření výsledků vzdělávání a také pořádá testy obecných studijních předpokladů a srovnávací zkoušky. Některé z testů využívají i střední a základní školy.
Zakladatelem Scia je Ondřej Šteffl. Původně společnost fungovala jako nadace s omezeným počtem pracovníků, od roku 2001 tyto počty a aktivity stále rozšiřuje pod obchodním názvem www.scio.cz, s.r.o.


Co je to Scio? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Scio. Co znamená odborný pojem Scio z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Scio můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Scio je v kategorii Školství

Klíčová slova: terminologie, význam slova, pojem, význam, popis, význam pojmu, slovník, Školství, heslo, co to je, Školství, termín, co znamená, Scio, přesný výraz, terminus technicus, lexikon, odborný výraz


Pojem Scio je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Scio na Google.cz

Hledat termín Scio ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Scio ve Wikislovníku

Vyhledat termín Scio ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Scio na Youtube

Hledat pojem Scio ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scio například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Scio? resp. jaká je definice slova Scio? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scio, odpověď na dotaz co je to Scio?. Víte např. kdo to je Mark Zuckerberg? Znáte a víte kdo je Ulamá? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.