Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Co to je Obstřik? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Obstřik?

Obstřik je metoda používaná pro rychlou úlevu od bolesti. Jedná se o jednu či více injekcí do místa bolesti nebo jeho okolí. Často se využívá obstřik s kortikoidy, který snižuje akutní bolest pohybového aparátu nebo léčí záněty a otoky.
Obstřik může vydržet až několik týdnů. Injekce aplikuje specializovaný nebo rehabilitační lékař. Pacient se po aplikaci musí vyhýbat námaze a chladu. Mezi jednotlivými obstřiky by měly uběhnout alespoň 3 týdny a měly by být využívány maximálně 5x ročně.


Co je to Obstřik? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Obstřik je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co to je, Lékařství, definice, Lékařství, odborný výraz, význam, význam slova, názvosloví, popis, co je to Obstřik?, synonymum, terminologie, odborné názvosloví, přesný význam, vysvětlení, termín, heslo, definice pojmu


Pojem Obstřik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Obstřik v následujících zdrojích

Najít termín Obstřik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Obstřik ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Obstřik ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Obstřik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obstřik ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Obstřik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Obstřik například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Obstřik? resp. co přesně označuje termín Obstřik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obstřik, odpověď na dotaz co je to Obstřik?. Víte např. kdo to je Floutek? Znáte a víte kdo je Dacan? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.