Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Co to je Obstřik? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Obstřik?

Obstřik je metoda používaná pro rychlou úlevu od bolesti. Jedná se o jednu či více injekcí do místa bolesti nebo jeho okolí. Často se využívá obstřik s kortikoidy, který snižuje akutní bolest pohybového aparátu nebo léčí záněty a otoky.
Obstřik může vydržet až několik týdnů. Injekce aplikuje specializovaný nebo rehabilitační lékař. Pacient se po aplikaci musí vyhýbat námaze a chladu. Mezi jednotlivými obstřiky by měly uběhnout alespoň 3 týdny a měly by být využívány maximálně 5x ročně.


Co je to Obstřik? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Obstřik) můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Obstřik patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, slovník, slovo, wiki, Obstřik, odborný výraz, terminologie, Lékařství, co znamená, odborné názvosloví, co to je, heslo, termín, vysvětlení, terminus technicus, přesný význam, význam


Pojem Obstřik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obstřik ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Obstřik ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Obstřik na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obstřik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Obstřik na Youtube

Vyhledat výraz Obstřik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obstřik například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Obstřik? resp. jaký je význam pojmu Obstřik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obstřik, odpověď na dotaz co je to Obstřik?. Víte např. kdo to je Liberál? Znáte a víte kdo je Bručoun? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obstřik v jiné sekci než Lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.