Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obstřik. Co znamená odborný pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Co je to Obstřik? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Obstřik?

Obstřik je metoda používaná pro rychlou úlevu od bolesti. Jedná se o jednu či více injekcí do místa bolesti nebo jeho okolí. Často se využívá obstřik s kortikoidy, který snižuje akutní bolest pohybového aparátu nebo léčí záněty a otoky.
Obstřik může vydržet až několik týdnů. Injekce aplikuje specializovaný nebo rehabilitační lékař. Pacient se po aplikaci musí vyhýbat námaze a chladu. Mezi jednotlivými obstřiky by měly uběhnout alespoň 3 týdny a měly by být využívány maximálně 5x ročně.


Co je to Obstřik? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obstřik. Co znamená odborný pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Obstřik doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Obstřik se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, terminologie, definice pojmu, lékařství, informace, přesný význam, pojem, terminus technicus, slovo, popis, význam pojmu, wiki, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, význam slova, heslo


Pojem Obstřik je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Obstřik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Obstřik ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Obstřik ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Obstřik na Google.cz

Hledat heslo Obstřik ve Wikipedii

Vyhledat heslo Obstřik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Obstřik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní již víte co znamená slovo Obstřik? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Obstřik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obstřik, odpověď na dotaz co je to Obstřik?. Víte např. kdo to je Cajzl? Znáte a víte kdo je Hysterka? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Obstřik i v jiných kategoriích (než lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.