Co je to?
Odborný výraz, definice slova Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Co je Obstřik?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Obstřik

Obstřik je metoda používaná pro rychlou úlevu od bolesti. Jedná se o jednu či více injekcí do místa bolesti nebo jeho okolí. Často se využívá obstřik s kortikoidy, který snižuje akutní bolest pohybového aparátu nebo léčí záněty a otoky.
Obstřik může vydržet až několik týdnů. Injekce aplikuje specializovaný nebo rehabilitační lékař. Pacient se po aplikaci musí vyhýbat námaze a chladu. Mezi jednotlivými obstřiky by měly uběhnout alespoň 3 týdny a měly by být využívány maximálně 5x ročně.


Co je to Obstřik? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Obstřik. Co znamená pojem Obstřik z kategorie Lékařství?

Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obstřik s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Obstřik se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: přesný význam, lékařství, terminologie, význam pojmu, přesný výraz, slovo, vysvětlení, lexikon, co je to Obstřik?, termín, odborné názvosloví, definice, popis, synonymum, názvosloví, lékařství, informace, pojem


Pojem Obstřik je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Obstřik

Hledat videa s názvem Obstřik na Youtube

Vyhledat výraz Obstřik ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Obstřik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obstřik ve Wikimedia Commons

Najít výraz Obstřik ve Wikislovníku

Zkusit najít Obstřik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obstřik například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě nyní již víte co znamená Obstřik? resp. co přesně znamená slovo Obstřik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obstřik, odpověď na dotaz co je to Obstřik?. Víte např. kdo to je Edward Morgan Forster? Znáte a víte kdo je Dederon? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.