Co je to?
Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Co je to SJM? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla SJM?

SJM je zkratka pro společné jmění manželů. Je to označení pro majetek, který získal někdo z manželů nebo oni oba v době trvání manželství. Jako majetek se jedná o mzdu, odměny, odstupné a další příjmy, jako jsou prémie, honoráře, úroky, nájem a podobně.
Do společného jmění manželů spadají nově i závazky, tedy různé typy dluhů.


Co je to SJM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova SJM můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem SJM je v sekci Právo

Klíčová slova: přesný výraz, terminus technicus, SJM, význam pojmu, heslo, formulace, co to je, pojem, definice, přesný význam, terminologie, popis, odborný výraz, termín, informace, význam slova, wiki, vysvětlení


Pojem SJM je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu SJM lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo SJM ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem SJM na Google.cz

Hledat heslo SJM ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín SJM ve Wikipedii

Hledat termín SJM ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem SJM na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo SJM například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova SJM? resp. co znamená SJM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SJM, odpověď na dotaz co je to SJM?. Víte např. kdo to je Ondřej Havelka? Znáte a víte kdo je Přítel? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.