Co je to?
Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Co je to SJM? Význam slova

Co znamená termín SJM? Vysvětlení pojmu, definice hesla

SJM je zkratka pro společné jmění manželů. Je to označení pro majetek, který získal někdo z manželů nebo oni oba v době trvání manželství. Jako majetek se jedná o mzdu, odměny, odstupné a další příjmy, jako jsou prémie, honoráře, úroky, nájem a podobně.
Do společného jmění manželů spadají nově i závazky, tedy různé typy dluhů.


Co je to SJM? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova SJM. Co znamená pojem SJM z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (SJM) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SJM patří do kategorie Právo

Klíčová slova: definice pojmu, vysvětlení, přesný výraz, pojem, co je to SJM?, co znamená, termín, názvosloví, význam pojmu, slovo, synonymum, formulace, co to je, slovník, odborný výraz, popis, SJM, přesný význam


Pojem SJM je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo SJM ve Wikipedii

Hledat videa s názvem SJM na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SJM ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz SJM ve vyhledávači Qwant

Najít pojem SJM na Google.cz

Zkusit najít výraz SJM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo SJM například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená SJM? resp. jaký je přesný význam slova SJM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SJM, odpověď na dotaz co je to SJM?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Přítel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.