Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mozilla Thunderbird. Co znamená pojem Mozilla Thunderbird z kategorie Software?

Co je to Mozilla Thunderbird? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mozilla Thunderbird?

Mozilla Thunderbird je oblíbený poštovní klient. Jde o klienta, který je volně šiřitelný, má všechny funkce, jakými je vybavena elektronická pošta. Obsahuje i adresář kontaktů a základní kalendář. Je zde možno přidávat i další funkce. K tomu slouží doplňky, plug-iny. Mozilla Thunderbird je známý podporou standardních formátů pro nakládání se zprávami ve schránce. Jde o IMAP4(Internet Message Acces Protocol) a POP3(Post Office Protocol). Podpora slouží jak šifrované, tak i nešifrované komunikaci se servery. Stejným způsobem pracuje i se systémem odesílání zpráv SMTP(Simple Mail Transfer Protocol).
S nainstalovaným doplňkem LookOut může Mozilla Thunderbird zpracovávat i soubory části poštovních klientů společnosti Microsoft – jde o soubory winmail.dat. Rozdíl mezi protokoly POP3 a IMSP je v tom, že u protokol POP3 se předpokládá, že pošta bude nejdříve stažena na vlastní zařízení uživatele a pak se s ní teprve bude pracovat bez závislosti na poštovním serveru, kdežto protokol IMAP4 nabízí práci se zprávami přímo na serveru.


Co je to Mozilla Thunderbird? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mozilla Thunderbird. Co znamená pojem Mozilla Thunderbird z kategorie Software?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Mozilla Thunderbird patří do kategorie software

Klíčová slova: definice pojmu, wiki, formulace, význam pojmu, software, popis, pojem, odborné názvosloví, přesný výraz, lexikon, význam slova, heslo, Mozilla Thunderbird, význam, přesný význam, terminologie, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Mozilla Thunderbird je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Mozilla Thunderbird?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Mozilla Thunderbird je svobodný multiplatformní poštovní klient vyvíjený Mozilla Corporation a stovkami dobrovolníků. Mozilla Corporation je dceřinou společností nadace Mozilla Foundation, jejímž hlavním cílem je otevřený a inovativní rozvoj Internetu. Původní jméno projektu bylo Minotaur. Současné jméno Thunderbird je podle tzv. hromového ptáka, který je dle indiánských mýtů nositelem dobrých zpráv. E-mailový klient Thunderbird vychází z e-mailového klienta balíku Mozilla Suite, Mozilla Mail.

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mozilla Thunderbird ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Mozilla Thunderbird na Google.cz

Najít termín Mozilla Thunderbird ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Mozilla Thunderbird ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Mozilla Thunderbird ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Mozilla Thunderbird ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mozilla Thunderbird například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Mozilla Thunderbird? resp. co přesně znamená slovo Mozilla Thunderbird? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mozilla Thunderbird, odpověď na dotaz co je to Mozilla Thunderbird?. Víte např. kdo to je Blanka Bohdanová? Znáte a víte kdo je Lucie Borhyová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.