Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Co je to Cream cheese? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cream cheese

Cream cheese je anglické slovo, které lze přeložit jako smetanový sýr. Přesněji se jedná o lehce ochucený čerstvý sýr, který se vyrábí z mléka a smetany. Při průmyslové výrobě se ještě přidávají stabilizátory. Cream cheese by měl obsahovat nejméně 33% mléčného tuku, vlhkost by neměla překročit 55% a hodnota pH se musí pohybovat v rozmezí 4,4-4,9.
Některé země podmiňují užití názvu ještě vyšším obsahem tuku. Nejedná se o zrající sýr, konzumuje se čerstvý.


Co je to Cream cheese? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Cream cheese můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cream cheese je v sekci Jídlo

Klíčová slova: pojem, formulace, co je to Cream cheese?, odborné názvosloví, význam slova, lexikon, popis, synonymum, vysvětlení, názvosloví, slovník, termín, Cream cheese, terminologie, definice pojmu, informace, Jídlo, wiki


Pojem Cream cheese je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cream cheese ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Cream cheese ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Cream cheese ve Wikipedii

Vyhledat výraz Cream cheese ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Cream cheese na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cream cheese ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Cream cheese například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Cream cheese? resp. co označuje slovo Cream cheese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cream cheese, odpověď na dotaz co je to Cream cheese?. Víte např. kdo to je Cristiano Ronaldo? Znáte a víte kdo je Jenovéfa Boková? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.