Co je to?
Definice výrazu, termínu Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Co je to Cream cheese? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cream cheese?

Cream cheese je anglické slovo, které lze přeložit jako smetanový sýr. Přesněji se jedná o lehce ochucený čerstvý sýr, který se vyrábí z mléka a smetany. Při průmyslové výrobě se ještě přidávají stabilizátory. Cream cheese by měl obsahovat nejméně 33% mléčného tuku, vlhkost by neměla překročit 55% a hodnota pH se musí pohybovat v rozmezí 4,4-4,9.
Některé země podmiňují užití názvu ještě vyšším obsahem tuku. Nejedná se o zrající sýr, konzumuje se čerstvý.


Co je to Cream cheese? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Cream cheese. Co znamená odborný pojem Cream cheese z kategorie Jídlo?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cream cheese s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Cream cheese se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, jídlo, synonymum, informace, Cream cheese, slovo, slovník, přesný výraz, přesný význam, termín, heslo, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, odborné názvosloví, wiki, terminologie, pojem


Pojem Cream cheese je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Cream cheese zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Cream cheese ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Cream cheese ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Cream cheese na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cream cheese ve Wikimedia Commons

Najít pojem Cream cheese na Google.cz

Zkusit najít frázi Cream cheese ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cream cheese například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cream cheese? resp. co to je Cream cheese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cream cheese, odpověď na dotaz co je to Cream cheese?. Víte např. kdo to je Tramp? Znáte a víte kdo je Solární baron? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.