Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lesní školka. Co znamená pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Co je to Lesní školka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Lesní školka?

Lesní školka je jednou z alternativ předškolního vzdělávání. Myšlenka pochází ze Skandinávie a její podstatou je celodenní program v přírodě. Dovednosti dětí se rozvíjejí vlastními silami a v přímém kontaktu s přírodou za každého počasí.
Skupinku 10 -15 dětí doprovází dva dospělí. Vzdělání se uskutečňuje spontánně hrou a přímou zkušeností. Zázemím bývá srub, maringotka nebo jurta.


Co je to Lesní školka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Lesní školka. Co znamená pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Lesní školka můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Lesní školka je v sekci Školství

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, definice pojmu, význam slova, formulace, lexikon, Školství, co je to Lesní školka?, pojem, informace, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, popis, slovo, přesný výraz, termín, Lesní školka


Pojem Lesní školka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Lesní školka? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Lesní mateřská škola (ve zkratce LMŠ, v běžném jazyce lesní školka) je typ plnohodnotného předškolního vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Nejvýraznějším znakem LMŠ je, že výuka probíhá ve většině programů venku za každého počasí. Lesní mateřské školy jsou založeny na mottu „s dětmi venku za každého počasí bez zdí a plotů“. Je zde kladen důraz na rozvoj dovedností dětí vlastními silami v přímém kontaktu s přírodou, jsou podporovány při hraní, zkoumání a učení se v lese. To je umožněno díky malému počtu dětí ve třídě, legislativa v ČR umožňuje maximálně 8 dětí na 1 učitele.

Pro další informace o termínu Lesní školka zkuste tyto odkazy

Najít slovo Lesní školka na Google.cz

Hledat frázi Lesní školka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lesní školka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Lesní školka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lesní školka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Lesní školka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lesní školka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Lesní školka? resp. jaká je definice termínu Lesní školka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lesní školka, odpověď na dotaz co je to Lesní školka?. Víte např. kdo to je Honza Musil? Znáte a víte kdo je Eva Green? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Lesní školka i v jiných kategoriích (než Školství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.