Co je to?
Definice výrazu, termínu Lesní školka. Co znamená odborný pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Co je to Lesní školka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Lesní školka?

Lesní školka je jednou z alternativ předškolního vzdělávání. Myšlenka pochází ze Skandinávie a její podstatou je celodenní program v přírodě. Dovednosti dětí se rozvíjejí vlastními silami a v přímém kontaktu s přírodou za každého počasí.
Skupinku 10 -15 dětí doprovází dva dospělí. Vzdělání se uskutečňuje spontánně hrou a přímou zkušeností. Zázemím bývá srub, maringotka nebo jurta.


Co je to Lesní školka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Lesní školka. Co znamená odborný pojem Lesní školka z kategorie Školství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Lesní školka doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lesní školka se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: Školství, přesný výraz, přesný význam, pojem, definice, význam, lexikon, co to je, vysvětlení, co znamená, význam slova, co je to Lesní školka?, definice pojmu, terminus technicus, terminologie, význam pojmu, Lesní školka, informace


Pojem Lesní školka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lesní školka lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Lesní školka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Lesní školka na Youtube

Zkusit najít výraz Lesní školka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Lesní školka na Google.cz

Vyhledat slovo Lesní školka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Lesní školka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lesní školka například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Lesní školka? resp. jaká je definice slova Lesní školka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lesní školka, odpověď na dotaz co je to Lesní školka?. Víte např. kdo to je Lupič? Znáte a víte kdo je Jednatel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.