Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Iontový nápoj? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Iontový nápoj?

Iontový nápoj se používá v situacích, kdy v těle dochází k většímu úbytku tekutin a tím i iontů. Organizmus se tak dostává do značné nerovnováhy a může dojít ke křečím nebo dokonce ke kolapsu.
Iontový nápoj dodává tělu ionty a minerály v průběhu celého fyzického výkonu a současně zamezuje dalšímu odplavování těchto látek z těla. Výkon je pak stálý a zásobování těla plynulé. Iontový nápoj je i dobrou prevencí následků náročných fyzických výkonů.


Co je to Iontový nápoj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Iontový nápoj? Pak se o ní podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Iontový nápoj je v kategorii nápoje

Klíčová slova: popis, přesný význam, slovo, formulace, termín, nápoje, vysvětlení, synonymum, co znamená, terminus technicus, definice, pojem, wiki, nápoje, Iontový nápoj, význam pojmu, informace, co je to Iontový nápoj?


Pojem Iontový nápoj je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Iontový nápoj

Hledat slovo Iontový nápoj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iontový nápoj ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Iontový nápoj ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Iontový nápoj na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iontový nápoj ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Iontový nápoj ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Iontový nápoj například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Iontový nápoj? resp. co se přesně ukrývá za slovem Iontový nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iontový nápoj, odpověď na dotaz co je to Iontový nápoj?. Víte např. kdo to je Ivan Hlas? Znáte a víte kdo je Vypatlanec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.