Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Iontový nápoj? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Iontový nápoj

Iontový nápoj se používá v situacích, kdy v těle dochází k většímu úbytku tekutin a tím i iontů. Organizmus se tak dostává do značné nerovnováhy a může dojít ke křečím nebo dokonce ke kolapsu.
Iontový nápoj dodává tělu ionty a minerály v průběhu celého fyzického výkonu a současně zamezuje dalšímu odplavování těchto látek z těla. Výkon je pak stálý a zásobování těla plynulé. Iontový nápoj je i dobrou prevencí následků náročných fyzických výkonů.


Co je to Iontový nápoj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Iontový nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, Nápoje, co je to Iontový nápoj?, terminologie, názvosloví, co znamená, definice pojmu, co to je, význam slova, formulace, Nápoje, termín, synonymum, pojem, heslo, Iontový nápoj, informace, slovo


Pojem Iontový nápoj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Iontový nápoj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Iontový nápoj ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Iontový nápoj ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Iontový nápoj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Iontový nápoj ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Iontový nápoj na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Iontový nápoj například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Iontový nápoj? resp. co to je Iontový nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iontový nápoj, odpověď na dotaz co je to Iontový nápoj?. Víte např. kdo to je Jack Frost? Znáte a víte kdo je Zoofil? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.