Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Iontový nápoj? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Iontový nápoj

Iontový nápoj se používá v situacích, kdy v těle dochází k většímu úbytku tekutin a tím i iontů. Organizmus se tak dostává do značné nerovnováhy a může dojít ke křečím nebo dokonce ke kolapsu.
Iontový nápoj dodává tělu ionty a minerály v průběhu celého fyzického výkonu a současně zamezuje dalšímu odplavování těchto látek z těla. Výkon je pak stálý a zásobování těla plynulé. Iontový nápoj je i dobrou prevencí následků náročných fyzických výkonů.


Co je to Iontový nápoj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Iontový nápoj můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Iontový nápoj je v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice, Iontový nápoj, význam, názvosloví, význam slova, lexikon, co znamená, Nápoje, informace, popis, definice pojmu, terminus technicus, pojem, synonymum, terminologie, slovník, vysvětlení, formulace


Pojem Iontový nápoj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Iontový nápoj ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iontový nápoj ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Iontový nápoj ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Iontový nápoj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Iontový nápoj na Youtube

Zkusit najít termín Iontový nápoj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Iontový nápoj například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Iontový nápoj? resp. co znamená výraz Iontový nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iontový nápoj, odpověď na dotaz co je to Iontový nápoj?. Víte např. kdo to je Konzul? Znáte a víte kdo je Viktor Preiss? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.