Co je to?
Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Co je to Iontový nápoj? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Iontový nápoj

Iontový nápoj se používá v situacích, kdy v těle dochází k většímu úbytku tekutin a tím i iontů. Organizmus se tak dostává do značné nerovnováhy a může dojít ke křečím nebo dokonce ke kolapsu.
Iontový nápoj dodává tělu ionty a minerály v průběhu celého fyzického výkonu a současně zamezuje dalšímu odplavování těchto látek z těla. Výkon je pak stálý a zásobování těla plynulé. Iontový nápoj je i dobrou prevencí následků náročných fyzických výkonů.


Co je to Iontový nápoj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Iontový nápoj. Co znamená odborný pojem Iontový nápoj z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Iontový nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, slovník, co znamená, formulace, Nápoje, co je to Iontový nápoj?, lexikon, co to je, Nápoje, význam slova, přesný výraz, informace, význam, definice, slovo, definice pojmu, heslo


Pojem Iontový nápoj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Iontový nápoj lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Iontový nápoj ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Iontový nápoj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Iontový nápoj ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Iontový nápoj na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Iontový nápoj ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Iontový nápoj ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Iontový nápoj například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Iontový nápoj? resp. co přesně označuje termín Iontový nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Iontový nápoj, odpověď na dotaz co je to Iontový nápoj?. Víte např. kdo to je Ivana Stráská? Znáte a víte kdo je Viktor Preiss? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.