Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lymfom. Co znamená pojem Lymfom z kategorie Nemoce?

Co to je Lymfom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lymfom?


Lymfom je název onemocnění, které postihuje lymfatickou tkáň. Jedná se o závažné a zhoubné onemocnění - nádory lymfatické tkáně a mízních uzlin. Může se jednat o různé choroby, které se liší projevy i průběhem. Dochází k nekontrolovatelnému množení buněk, uzliny se zvětšují a nejsou již schopny plnit své funkce.
Lymfomy se dělí do tří velkých skupin. K nejznámějším lymfomům patří Hodgkinova choroba, která může být úspěšně léčena. Další dvě skupiny nemají vysoká procenta úspěčnosti léčby. Jedná se o Nehodgkinské lymfomy a Burkittův lymfom.


Co je to Lymfom? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lymfom. Co znamená pojem Lymfom z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Lymfom s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Lymfom patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: co je to Lymfom?, přesný význam, terminologie, definice pojmu, Nemoce, definice, názvosloví, pojem, lexikon, co to je, popis, význam pojmu, co znamená, formulace, význam slova, synonymum, význam, odborný výraz


Pojem Lymfom je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lymfom zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Lymfom na Youtube

Vyhledat slovo Lymfom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Lymfom ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lymfom ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lymfom ve Wikimedia Commons

Najít pojem Lymfom ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lymfom například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Lymfom? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lymfom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lymfom, odpověď na dotaz co je to Lymfom?. Víte např. kdo to je Honimír? Znáte a víte kdo je Špekoun? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..