Co je to?
Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Co je to Deficit? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Deficit?

Deficit neboli schodek je označení něčeho chybějícího nebo něčeho v nedostačujícím množství. Často se mluví o deficitu státního rozpočtu, tedy o částce, která de facto označuje výši veřejného dluhu.


Co je to Deficit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Deficit. Co znamená pojem Deficit z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Deficit je v kategorii Latina

Klíčová slova: co znamená, lexikon, wiki, pojem, význam, slovník, popis, terminologie, názvosloví, co to je, význam pojmu, odborný výraz, informace, synonymum, co je to Deficit?, význam slova, terminus technicus, odborné názvosloví


Pojem Deficit je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Deficit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Deficit ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Deficit na Youtube

Hledat výraz Deficit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Deficit ve Wikipedii

Najít heslo Deficit na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deficit například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Deficit? resp. co znamená výraz Deficit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deficit, odpověď na dotaz co je to Deficit?. Víte např. kdo to je Elektrikář? Znáte a víte kdo je Liv Tyler? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Latina). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.