Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Co to je Hypotonický nápoj? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hypotonický nápoj?

Hypotonický nápoj je tekutina, kterou je vhodné pít při tělesné námaze vyšší intenzity. Hypotonický nápoj je vhodný například při vytrvalostních sportech trvajících déle než hodinu.
Jeho obsah zajistí tělu dostatečný přísun elektrolytů i tekutiny, o kterou organizmus zvýšeným dýcháním a pocením při sportu přichází. Hypotonický nápoj prostřednictvím osmózy proniká do buňky, má nižší osmotický tlak a vyrovnává koncentraci v buňce a jejím okolí.


Co je to Hypotonický nápoj? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Hypotonický nápoj. Co znamená pojem Hypotonický nápoj z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hypotonický nápoj je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, termín, přesný význam, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, definice, co je to Hypotonický nápoj?, význam, význam pojmu, Hypotonický nápoj, lexikon, heslo, co to je, význam slova, slovo, odborný výraz


Pojem Hypotonický nápoj je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hypotonický nápoj

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hypotonický nápoj ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Hypotonický nápoj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Hypotonický nápoj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Hypotonický nápoj ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Hypotonický nápoj ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hypotonický nápoj ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hypotonický nápoj například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Hypotonický nápoj? resp. co znamená Hypotonický nápoj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hypotonický nápoj, odpověď na dotaz co je to Hypotonický nápoj?. Víte např. kdo to je Džambulka? Znáte a víte kdo je Vojtěch Kotek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.