Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ask toolbar?

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Ask toolbar) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ask toolbar patří do kategorie Internet

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, Internet, terminus technicus, Internet, terminologie, slovník, popis, co je to Ask toolbar?, synonymum, slovo, wiki, definice, odborné názvosloví, formulace, vysvětlení, co to je, význam pojmu


Pojem Ask toolbar je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ask toolbar ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Ask toolbar ve Wikislovníku

Hledat slovo Ask toolbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ask toolbar na Google.cz

Hledat výraz Ask toolbar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ask toolbar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Ask toolbar? resp. co je to Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Majordomus? Znáte a víte kdo je Jan Železný? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ask toolbar v jiné sekci než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.