Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Ask toolbar?

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ask toolbar sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ask toolbar je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, Internet, informace, názvosloví, význam slova, formulace, přesný význam, termín, terminus technicus, lexikon, Ask toolbar, wiki, definice, Internet, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví


Pojem Ask toolbar je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ask toolbar

Vyhledat pojem Ask toolbar ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Ask toolbar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ask toolbar ve Wikipedii

Vyhledat termín Ask toolbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Ask toolbar ve Wikislovníku

Hledat heslo Ask toolbar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ask toolbar? resp. jaká je definice termínu Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Hampejznice? Znáte a víte kdo je Jiří Veselý? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Ask toolbar i v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.