Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ask toolbar

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Ask toolbar patří do kategorie internet

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Ask toolbar?, slovník, přesný význam, terminus technicus, heslo, přesný výraz, terminologie, synonymum, význam pojmu, definice pojmu, názvosloví, význam slova, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, co to je, lexikon


Pojem Ask toolbar je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ask toolbar

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ask toolbar ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Ask toolbar ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Ask toolbar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Ask toolbar na Google.cz

Vyhledat výraz Ask toolbar ve Wikipedii

Hledat slovo Ask toolbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ask toolbar? resp. co znamená Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Manažer? Znáte a víte kdo je Karel Svoboda? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.