Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ask toolbar

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Ask toolbar je v sekci internet

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, heslo, pojem, přesný výraz, termín, Ask toolbar, popis, definice, informace, význam pojmu, názvosloví, internet, internet, přesný význam, co je to Ask toolbar?, slovo, lexikon


Pojem Ask toolbar je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Ask toolbar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ask toolbar ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ask toolbar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ask toolbar ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ask toolbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ask toolbar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ask toolbar? resp. jaký je přesný význam slova Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je John Tavares? Znáte a víte kdo je Tereza Pergnerová? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Ask toolbar i v jiných kategoriích (než internet). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.