Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ask toolbar

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ask toolbar můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ask toolbar je v sekci Internet

Klíčová slova: odborný výraz, význam, wiki, vysvětlení, co to je, co znamená, popis, formulace, Internet, definice pojmu, význam pojmu, definice, Internet, synonymum, pojem, slovník, přesný výraz, význam slova


Pojem Ask toolbar je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Ask toolbar ve Wikipedii

Hledat slovo Ask toolbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Ask toolbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Ask toolbar ve Wikislovníku

Hledat pojem Ask toolbar ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ask toolbar ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ask toolbar? resp. co to je Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Jiří Voskovec? Znáte a víte kdo je Karel Svoboda? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.