Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Co znamená termín Ask toolbar? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Ask toolbar je v sekci internet

Klíčová slova: internet, význam pojmu, lexikon, Ask toolbar, přesný výraz, co je to Ask toolbar?, význam slova, definice pojmu, heslo, popis, definice, co znamená, přesný význam, wiki, termín, formulace, internet, názvosloví


Pojem Ask toolbar je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ask toolbar doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Ask toolbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ask toolbar na Youtube

Najít výraz Ask toolbar ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ask toolbar ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ask toolbar ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ask toolbar ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ask toolbar? resp. jaký je význam slova Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Pavel Liška? Znáte a víte kdo je Martin Maxa? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Ask toolbar v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.