Co je to?
Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Co je to Ask toolbar? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ask toolbar?

Ask toolbar je legitimní program, který však může být uživatelem považován za nežádoucí. Jedná se o panel nástrojů. Do počítače se dostává např. při instalaci volných programů a nahrazuje pak výchozí prohlížeč. To se často stává bez vědomí uživatele.
Ask toolbar většinou obsahují programy stahované z internetu. Jeho instalaci lze zabránit dostatečnou pozorností při instalaci, kdy lze odmítnout možnost instalace ask toolbar.


Co je to Ask toolbar? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ask toolbar. Co znamená odborný pojem Ask toolbar z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ask toolbar se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: definice, význam slova, terminus technicus, přesný význam, co to je, heslo, informace, popis, Internet, formulace, vysvětlení, definice pojmu, slovník, Internet, přesný výraz, lexikon, terminologie, názvosloví


Pojem Ask toolbar je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Ask toolbar ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ask toolbar na Google.cz

Hledat termín Ask toolbar ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ask toolbar ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Ask toolbar ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ask toolbar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ask toolbar například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ask toolbar? resp. co je to Ask toolbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ask toolbar, odpověď na dotaz co je to Ask toolbar?. Víte např. kdo to je Otaku? Znáte a víte kdo je Jiří Veselý? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.