Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Co je Creative Commons? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Creative Commons

Creative Commons je název americké neziskovky, která se snaží o to, aby umožnila veřejnosti využívat a sdílet co nejvíce autorských děl legálně.
Jde o to, aby byla dodržena autorská práva, ale aby současně mohla veřejnost využívat díla v rámci těchto práv a vyhnout se tak potížím, které z autorských práv plynou.


Co je to Creative Commons? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Creative Commons s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Creative Commons se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, formulace, význam, co je to Creative Commons?, terminus technicus, odborné názvosloví, popis, právo, heslo, názvosloví, synonymum, Creative Commons, definice, definice pojmu, terminologie, význam pojmu, vysvětlení


Pojem Creative Commons je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Creative Commons? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Creative Commons (CC, česky zhruba tvůrčí společenství) je americká nezisková organizace, která si za cíl klade rozšířit množství autorských děl dostupných veřejnosti k legálnímu využívání a sdílení.
Creative Commons nabízí škálu různých licenčních schémat, která držitelům autorských práv umožňují nabídnout některá práva na užívání díla veřejnosti, zatímco jiná práva jim stále zůstávají. Cílem je omezit potíže, které platné autorské zákony kladou sdílení informací.

Pro více informací o heslu Creative Commons zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Creative Commons ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Creative Commons na Google.cz

Najít heslo Creative Commons ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Creative Commons ve Wikizdrojích

Hledat termín Creative Commons ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Creative Commons ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Creative Commons například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Creative Commons? resp. co vlastně znamená slovo Creative Commons? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creative Commons, odpověď na dotaz co je to Creative Commons?. Víte např. kdo to je Pythagoras? Znáte a víte kdo je Ivanka Devátá? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Creative Commons i v jiné kategorii než je sekce právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.