Co je to?
Definice odborného termínu, slova Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Co je to Creative Commons? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Creative Commons?

Creative Commons je název americké neziskovky, která se snaží o to, aby umožnila veřejnosti využívat a sdílet co nejvíce autorských děl legálně.
Jde o to, aby byla dodržena autorská práva, ale aby současně mohla veřejnost využívat díla v rámci těchto práv a vyhnout se tak potížím, které z autorských práv plynou.


Co je to Creative Commons? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Creative Commons. Co znamená pojem Creative Commons z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Creative Commons můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Creative Commons je v sekci Právo

Klíčová slova: informace, terminologie, přesný význam, význam pojmu, wiki, popis, termín, co znamená, přesný výraz, význam slova, terminus technicus, vysvětlení, synonymum, co to je, definice, názvosloví, slovo, formulace


Pojem Creative Commons je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Creative Commons v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Creative Commons ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Creative Commons ve Wikipedii

Hledat heslo Creative Commons ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Creative Commons ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Creative Commons na Youtube

Najít slovo Creative Commons ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Creative Commons například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Creative Commons? resp. jaký je význam slova Creative Commons? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Creative Commons, odpověď na dotaz co je to Creative Commons?. Víte např. kdo to je Vlastenec? Znáte a víte kdo je Karel Gott? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Creative Commons i v jiných kategoriích (než Právo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.