Co je to?
Definice výrazu Cyklostezka. Co znamená odborný pojem Cyklostezka z kategorie Různé?

Co to je Cyklostezka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Cyklostezka

Cyklostezka je označení speciální komunikace určené cyklistům. Je označena dopravní značkou, může se jednat i o jízdní pás. Jiný název pro cyklostezku je stezka pro cyklisty nebo cyklistická stezka. Po cyklostezce se jezdí pouze na jízdním kole, u nás mohou používat cyklostezku i ti, kteří jezdí na kolečkových bruslích nebo lyžaři.
Autům a motocyklům je vjezd na cyklostezku zakázán. Po cyklostezkách by se také neměli pohybovat chodci. Cyklostezky jsou vzájemně propojeny a vytvářejí celé sítě určené milovníkům jízdy na kole.

Co je to Cyklostezka? Význam slova, termín, Definice výrazu Cyklostezka. Co znamená odborný pojem Cyklostezka z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cyklostezka je v kategorii Různé

Klíčová slova: formulace, heslo, slovo, definice, slovník, názvosloví, přesný výraz, co to je, lexikon, informace, význam slova, wiki, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, odborný výraz, význam pojmu, co znamená


Pojem Cyklostezka je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cyklostezka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Stezka pro cyklisty (zkráceně cyklostezka) je pozemní komunikace nebo její jízdní pás (nikoliv jen jízdní pruh) vyhrazená dopravní značkou pro jízdu na jízdním kole. Je určena pouze pro cyklistickou dopravu. Automobilová a motocyklová doprava je z ní vyloučena. Pravidla silničního provozu v České republice povolují užití stezky pro cyklisty též například jezdcům na kolečkových bruslích, lyžařům apod.

Pro více informací o heslu Cyklostezka zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Cyklostezka na Google.cz

Hledat videa s názvem Cyklostezka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cyklostezka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Cyklostezka ve Wikizdrojích

Najít termín Cyklostezka ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Cyklostezka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cyklostezka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Cyklostezka? resp. jaký je přesný význam slova Cyklostezka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklostezka, odpověď na dotaz co je to Cyklostezka?. Víte např. kdo to je Al Pacino? Znáte a víte kdo je Zlosyn? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.