Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sandbox. Co znamená odborný pojem Sandbox z kategorie Software?

Co je to Sandbox? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Sandbox?

V informatice se můžete setkat s pojmenováním sandbox ve spojitosti s počítačovou bezpečností. Jedná se o mechanismus, který slouží k separaci procesů běžících se stejným oprávněním. Běžně se sandbox využívá ke spouštění neotestovaného kódu nebo neověřeného softwaru z neznámých zdrojů. Většinou bývají v sandboxu omezeny všechny zneužitelné možnosti, čímž se eliminuje šance napadení nebezpečným softwarem.


Co je to Sandbox? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sandbox. Co znamená odborný pojem Sandbox z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sandbox se nachází v sekci Software

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, význam, přesný význam, pojem, vysvětlení, definice pojmu, Software, co je to Sandbox?, synonymum, popis, Software, slovo, význam slova, co to je, termín, Sandbox, slovník


Pojem Sandbox je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sandbox doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Sandbox ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Sandbox ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sandbox ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Sandbox na Google.cz

Najít pojem Sandbox ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Sandbox ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sandbox například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Sandbox? resp. co přesně označuje termín Sandbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sandbox, odpověď na dotaz co je to Sandbox?. Víte např. kdo to je Lenka Dusilová? Znáte a víte kdo je Geriatr? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.