Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ochechule. Co znamená pojem Ochechule z kategorie Příroda?

Co to je Ochechule? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ochechule?

Ochechule je vodní býložravý savec. Patří do dvou čeledí – v mořské vodě žijí dugongové, ve sladké vodě kapustňáci. Žijí v blízkosti pobřeží a živí se převážně řasami. Pro život ve vodě jsou ochechule dobře vybaveny, nemají nohy, pouze paže ve tvaru vesel, nemají ani srst, zato jsou vybaveny důkladnou vrstvou podkožního tuku.
Ochechule byly nazývány Sirénami, které se objevovaly ve vyprávěních námořníků. Jednalo se o mořské panny, které lákaly lodě do míst, kde pak ztroskotaly.


Co je to Ochechule? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ochechule. Co znamená pojem Ochechule z kategorie Příroda?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Ochechule? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ochechule patří do sekce Příroda

Klíčová slova: odborný výraz, Ochechule, informace, lexikon, co je to Ochechule?, přesný výraz, názvosloví, slovo, termín, terminus technicus, význam slova, význam, význam pojmu, definice, formulace, synonymum, přesný význam, pojem


Pojem Ochechule je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Ochechule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Ochechule ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ochechule ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Ochechule ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ochechule ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ochechule ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochechule například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ochechule? resp. co znamená Ochechule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ochechule, odpověď na dotaz co je to Ochechule?. Víte např. kdo to je Kriminálník? Znáte a víte kdo je Kyborg? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Příroda). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?