Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ochechule. Co znamená pojem Ochechule z kategorie Příroda?

Co to je Ochechule? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ochechule?

Ochechule je vodní býložravý savec. Patří do dvou čeledí – v mořské vodě žijí dugongové, ve sladké vodě kapustňáci. Žijí v blízkosti pobřeží a živí se převážně řasami. Pro život ve vodě jsou ochechule dobře vybaveny, nemají nohy, pouze paže ve tvaru vesel, nemají ani srst, zato jsou vybaveny důkladnou vrstvou podkožního tuku.
Ochechule byly nazývány Sirénami, které se objevovaly ve vyprávěních námořníků. Jednalo se o mořské panny, které lákaly lodě do míst, kde pak ztroskotaly.


Co je to Ochechule? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ochechule. Co znamená pojem Ochechule z kategorie Příroda?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ochechule s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ochechule se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: termín, vysvětlení, wiki, Příroda, terminus technicus, slovník, Ochechule, význam, význam slova, formulace, co je to Ochechule?, heslo, přesný význam, Příroda, slovo, terminologie, co znamená, co to je


Pojem Ochechule je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ochechule v následujících zdrojích

Hledat heslo Ochechule ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ochechule na Google.cz

Hledat termín Ochechule ve Wikipedii

Najít slovo Ochechule ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ochechule ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ochechule na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochechule například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Ochechule? resp. jaký je přesný význam slova Ochechule? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ochechule, odpověď na dotaz co je to Ochechule?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Kyborg? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?