Co je to?
Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Co je to Power jóga? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Power jóga

Power jóga v sobě spojuje klasickou jógu a některé moderní druhy cvičení. Počátky power jógy lze najít ve Spojených státech, kde se v devadesátých letech minulého století pokusili cvičitelé jógy popularizovat jógu širší veřejnosti a dodat jí větší dynamičnost.
Oproti klasické józe střídá power jóga jednotlivé pozice mnohem rychleji. Využívá se hlavně síla a ohebnost. Jedná se tedy o fyzicky náročnější cvičení s pozicemi ve stoje i v lehu. Je určena všem zájemcům bez rozdílu věku.


Co je to Power jóga? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Power jóga je v kategorii Sport

Klíčová slova: popis, co je to Power jóga?, pojem, Sport, informace, Power jóga, slovník, názvosloví, význam pojmu, heslo, definice, odborný výraz, wiki, terminus technicus, co znamená, formulace, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Power jóga je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Power jóga

Hledat slovo Power jóga ve Wikipedii

Najít výraz Power jóga ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Power jóga ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Power jóga na Youtube

Najít heslo Power jóga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Power jóga ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Power jóga například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Power jóga? resp. jaký je význam pojmu Power jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power jóga, odpověď na dotaz co je to Power jóga?. Víte např. kdo to je Audrey Hepburn? Znáte a víte kdo je Eva Horká? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?