Co je to?
Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Co je to Power jóga? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Power jóga

Power jóga v sobě spojuje klasickou jógu a některé moderní druhy cvičení. Počátky power jógy lze najít ve Spojených státech, kde se v devadesátých letech minulého století pokusili cvičitelé jógy popularizovat jógu širší veřejnosti a dodat jí větší dynamičnost.
Oproti klasické józe střídá power jóga jednotlivé pozice mnohem rychleji. Využívá se hlavně síla a ohebnost. Jedná se tedy o fyzicky náročnější cvičení s pozicemi ve stoje i v lehu. Je určena všem zájemcům bez rozdílu věku.


Co je to Power jóga? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Power jóga můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Power jóga je v sekci Sport

Klíčová slova: vysvětlení, Power jóga, informace, definice, Sport, co je to Power jóga?, definice pojmu, přesný výraz, přesný význam, synonymum, pojem, odborné názvosloví, odborný výraz, význam slova, terminologie, význam, co to je, názvosloví


Pojem Power jóga je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Power jóga na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Power jóga ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Power jóga na Google.cz

Vyhledat slovo Power jóga ve Wikipedii

Hledat termín Power jóga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Power jóga ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Power jóga například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Power jóga? resp. jaký je přesný význam slova Power jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power jóga, odpověď na dotaz co je to Power jóga?. Víte např. kdo to je Scarlett Johansson? Znáte a víte kdo je Vojtěch Filip? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?