Co je to?
Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Co je to Power jóga? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Power jóga?

Power jóga v sobě spojuje klasickou jógu a některé moderní druhy cvičení. Počátky power jógy lze najít ve Spojených státech, kde se v devadesátých letech minulého století pokusili cvičitelé jógy popularizovat jógu širší veřejnosti a dodat jí větší dynamičnost.
Oproti klasické józe střídá power jóga jednotlivé pozice mnohem rychleji. Využívá se hlavně síla a ohebnost. Jedná se tedy o fyzicky náročnější cvičení s pozicemi ve stoje i v lehu. Je určena všem zájemcům bez rozdílu věku.


Co je to Power jóga? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Power jóga s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Power jóga se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: terminologie, co je to Power jóga?, heslo, popis, přesný výraz, vysvětlení, Sport, význam pojmu, přesný význam, význam slova, slovník, lexikon, význam, definice pojmu, Sport, odborné názvosloví, co znamená, odborný výraz


Pojem Power jóga je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Power jóga v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Power jóga ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Power jóga ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Power jóga ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Power jóga ve vyhledávači Yandex

Najít termín Power jóga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Power jóga na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Power jóga například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Power jóga? resp. co znamená slovo Power jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power jóga, odpověď na dotaz co je to Power jóga?. Víte např. kdo to je Tomáš Hertl? Znáte a víte kdo je Eva Horká? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Power jóga i v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?