Co je to?
Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Co je to Power jóga? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Power jóga

Power jóga v sobě spojuje klasickou jógu a některé moderní druhy cvičení. Počátky power jógy lze najít ve Spojených státech, kde se v devadesátých letech minulého století pokusili cvičitelé jógy popularizovat jógu širší veřejnosti a dodat jí větší dynamičnost.
Oproti klasické józe střídá power jóga jednotlivé pozice mnohem rychleji. Využívá se hlavně síla a ohebnost. Jedná se tedy o fyzicky náročnější cvičení s pozicemi ve stoje i v lehu. Je určena všem zájemcům bez rozdílu věku.


Co je to Power jóga? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Power jóga? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Power jóga se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: sport, heslo, slovo, terminus technicus, význam, názvosloví, přesný význam, odborné názvosloví, vysvětlení, wiki, slovník, popis, lexikon, terminologie, informace, synonymum, Power jóga, sport


Pojem Power jóga je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Power jóga

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Power jóga ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Power jóga ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Power jóga na Google.cz

Vyhledat pojem Power jóga ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Power jóga na Youtube

Hledat výraz Power jóga ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Power jóga například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Power jóga? resp. jaká je definice termínu Power jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power jóga, odpověď na dotaz co je to Power jóga?. Víte např. kdo to je Vtipálek? Znáte a víte kdo je Pavel Bělobrádek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?