Co je to?
Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Co je to Power jóga? Význam slova

Co znamená termín Power jóga? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Power jóga v sobě spojuje klasickou jógu a některé moderní druhy cvičení. Počátky power jógy lze najít ve Spojených státech, kde se v devadesátých letech minulého století pokusili cvičitelé jógy popularizovat jógu širší veřejnosti a dodat jí větší dynamičnost.
Oproti klasické józe střídá power jóga jednotlivé pozice mnohem rychleji. Využívá se hlavně síla a ohebnost. Jedná se tedy o fyzicky náročnější cvičení s pozicemi ve stoje i v lehu. Je určena všem zájemcům bez rozdílu věku.


Co je to Power jóga? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Power jóga. Co znamená odborný pojem Power jóga z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Power jóga je v sekci sport

Klíčová slova: pojem, heslo, informace, přesný význam, Power jóga, formulace, odborné názvosloví, sport, terminus technicus, slovo, terminologie, co to je, co znamená, názvosloví, lexikon, wiki, vysvětlení, slovník


Pojem Power jóga je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Power jóga ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Power jóga ve Wikislovníku

Najít termín Power jóga ve Wikipedii

Zkusit najít termín Power jóga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Power jóga ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Power jóga ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Power jóga například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní již víte jaká je definice termínu Power jóga? resp. co se přesně ukrývá za slovem Power jóga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power jóga, odpověď na dotaz co je to Power jóga?. Víte např. kdo to je Heinrich Hertz? Znáte a víte kdo je Dalibor Dědek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Power jóga i v jiných kategoriích (než sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?