Co je to?
Definice výrazu Microblading. Co znamená odborný pojem Microblading z kategorie Různé?

Co je Microblading?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Microblading

Microblading je jednou z možností permanentního make-upu. Jeho cílem je vytvoření obočí vláskového, ale přesto přirozeného vzhledu. To se vykresluje pomocí čepelky s několika jemnějšími hroty. Čepelky se vkládají do ručního pera. Pigment se vpravuje pod kůži, což může být poněkud bolestivé, proto se používá anestetikum.
Microblading způsobuje minimum otoků, ale musí se nějakou dobu hojit. Při jemném a správném postupu je vznik stroupků minimální.

Co je to Microblading? Význam slova, termín, Definice výrazu Microblading. Co znamená odborný pojem Microblading z kategorie Různé?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Microblading? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Microblading je v sekci různé

Klíčová slova: různé, vysvětlení, heslo, popis, termín, slovo, Microblading, wiki, odborný výraz, terminus technicus, přesný význam, přesný výraz, pojem, význam pojmu, terminologie, různé, definice, názvosloví


Pojem Microblading je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Microblading lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Microblading ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Microblading ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Microblading na Google obrázcích

Hledat termín Microblading na Google.cz

Vyhledat heslo Microblading ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Microblading ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Microblading například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co znamená slovo Microblading? resp. co se skrývá pod slovem Microblading? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microblading, odpověď na dotaz co je to Microblading?. Víte např. kdo to je Lumen? Znáte a víte kdo je Eva Samková? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Fialový otazník, microblading, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.