Co je to?
Odborný výraz, definice slova Microblading. Co znamená pojem Microblading z kategorie Různé?

Co je to Microblading? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Microblading?

Microblading je jednou z možností permanentního make-upu. Jeho cílem je vytvoření obočí vláskového, ale přesto přirozeného vzhledu. To se vykresluje pomocí čepelky s několika jemnějšími hroty. Čepelky se vkládají do ručního pera. Pigment se vpravuje pod kůži, což může být poněkud bolestivé, proto se používá anestetikum.
Microblading způsobuje minimum otoků, ale musí se nějakou dobu hojit. Při jemném a správném postupu je vznik stroupků minimální.

Co je to Microblading? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Microblading. Co znamená pojem Microblading z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Microblading s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Microblading se nachází v sekci různé

Klíčová slova: definice, termín, odborné názvosloví, vysvětlení, terminologie, wiki, co to je, slovo, synonymum, popis, odborný výraz, terminus technicus, pojem, různé, přesný výraz, různé, co je to Microblading?, definice pojmu


Pojem Microblading je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Microblading zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Microblading ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Microblading ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Microblading ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Microblading ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Microblading na Youtube

Zkusit najít Microblading ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Microblading například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Microblading? resp. co přesně označuje termín Microblading? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microblading, odpověď na dotaz co je to Microblading?. Víte např. kdo to je Harpyje? Znáte a víte kdo je Svatá Ludmila? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Microblading i v jiných kategoriích (než různé). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.