Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Co to je Feed? Význam slova

Co znamená termín Feed? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Feed je druh datového souboru, který obsahuje informace o zboží, které prodejce nabízí. Udává název zboží, jeho popis, cenu, za kterou je nabízeno, datum, kdy bude dodáno, kategorii, do které bude zařazeno a současně se tak zařadí k dalším podobným výrobkům.
Jde o XML soubor s tagy Productname, ve kterém je obsaženo jméno výrobce, kód nebo produktové číslo, Categorytext popisující celou cestu k výrobku, Item ID, který trvale a výhradně definuje výrobek, Delivery date s uvedením odpovídající dostupnosti zboží, Delivery s definicí ceny dopravy a dalšími tagy, které jsou zaměřeny na různé varianty a zobrazení výrobků.


Co je to Feed? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Feed doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Feed se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: terminologie, co znamená, definice, Internet, formulace, význam slova, pojem, slovník, odborné názvosloví, popis, slovo, co to je, vysvětlení, wiki, informace, přesný význam, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Feed je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Feed ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Feed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Feed na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Feed ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Feed ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feed ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Feed například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Feed? resp. jaký je význam pojmu Feed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feed, odpověď na dotaz co je to Feed?. Víte např. kdo to je Jiří Voskovec? Znáte a víte kdo je Personalistka? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Feed hledat i v jiných kategoriích (než Internet) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.