Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Co to je Feed? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Feed

Feed je druh datového souboru, který obsahuje informace o zboží, které prodejce nabízí. Udává název zboží, jeho popis, cenu, za kterou je nabízeno, datum, kdy bude dodáno, kategorii, do které bude zařazeno a současně se tak zařadí k dalším podobným výrobkům.
Jde o XML soubor s tagy Productname, ve kterém je obsaženo jméno výrobce, kód nebo produktové číslo, Categorytext popisující celou cestu k výrobku, Item ID, který trvale a výhradně definuje výrobek, Delivery date s uvedením odpovídající dostupnosti zboží, Delivery s definicí ceny dopravy a dalšími tagy, které jsou zaměřeny na různé varianty a zobrazení výrobků.


Co je to Feed? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Feed můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Feed je v kategorii Internet

Klíčová slova: odborné názvosloví, lexikon, terminus technicus, definice, význam, význam pojmu, názvosloví, terminologie, Feed, přesný výraz, popis, význam slova, synonymum, slovo, odborný výraz, co znamená, heslo, formulace


Pojem Feed je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Feed lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Feed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Feed na Google.cz

Hledat výraz Feed ve vyhledávači Yandex

Najít termín Feed ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Feed ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Feed ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Feed například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Feed? resp. jaký je význam slova Feed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feed, odpověď na dotaz co je to Feed?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Iva Kubelková? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.