Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Co to je Feed? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Feed

Feed je druh datového souboru, který obsahuje informace o zboží, které prodejce nabízí. Udává název zboží, jeho popis, cenu, za kterou je nabízeno, datum, kdy bude dodáno, kategorii, do které bude zařazeno a současně se tak zařadí k dalším podobným výrobkům.
Jde o XML soubor s tagy Productname, ve kterém je obsaženo jméno výrobce, kód nebo produktové číslo, Categorytext popisující celou cestu k výrobku, Item ID, který trvale a výhradně definuje výrobek, Delivery date s uvedením odpovídající dostupnosti zboží, Delivery s definicí ceny dopravy a dalšími tagy, které jsou zaměřeny na různé varianty a zobrazení výrobků.


Co je to Feed? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Feed. Co znamená pojem Feed z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Feed s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Feed je v kategorii Internet

Klíčová slova: terminologie, definice, význam, odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu, formulace, popis, termín, terminus technicus, význam slova, synonymum, informace, slovo, odborné názvosloví, Internet, Feed, názvosloví


Pojem Feed je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Feed ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Feed ve Wikimedia Commons

Najít slovo Feed ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Feed na Youtube

Vyhledat termín Feed ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Feed ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Feed například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Feed? resp. jaký je význam slova Feed? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feed, odpověď na dotaz co je to Feed?. Víte např. kdo to je Zbojník? Znáte a víte kdo je Zdeněk Svěrák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Feed i v jiných kategoriích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.