Co je to?
Odborný výraz, definice slova Laxní přístup. Co znamená pojem Laxní přístup z kategorie Psychologie?

Co je Laxní přístup?

Co znamená pojem, definice termínu Laxní přístup?

Laxní přístup je pojmenování využívané k označení přístupu, který je méně přísný, neformální nebo méně důrazný, než by bylo vhodné nebo nutné. Je to přístup, který nelze považovat za úplně zodpovědný nebo nedostatečně pečlivý, takže často může vést k nežádoucím následkům. Laxnost se objevuje ve více oblastech života, například pracovním prostředí, vzdělání, osobních vztazích a dokonce i v zákonodárství. Je mnoho příčin, které mohou vést k laxnímu přístupu, například nedostatek času, zdrojů nebo omezení kapacit. V pracovním prostředí se laxní přístup může projevit jako nedostatek disciplíny, neochota řešit problémy nebo nezodpovědnost. Zaměstnanci, kteří mají laxní přístup k práci, bývají neochotní nebo neschopní splnit své povinnosti v souladu s požadavky nadřízených. Následkem bývá ztráta produktivity a kvality práce.
I ve školách se vyskytují problémy s laxním přístupem. Žáci, kteří mají takový přístup k vzdělávání, mohou být neochotní nebo neschopní splnit požadavky svých učitelů a vzdělávacích programů. Důsledkem je nízká úroveň vzdělání a možná neúspěšnost v akademickém světě. V osobních vztazích se laxní přístup projevuje jako neochota nebo neschopnost věnovat pozornost svému partnerovi nebo rodině. To může vést k narušení vztahu a neuspokojivému komunikaci, v extrémních případech až k rozpadu vztahu a rozvodu. Důvodů laxního přístupu je více. Může jít o vnější faktory, jako nedostatek času, zdrojů nebo omezených kapacit, nebo vnitřní faktory, jako je nedostatek motivace, neochota čelit výzvám, nebo nedostatek sebevědomí.


Co je to Laxní přístup? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Laxní přístup. Co znamená pojem Laxní přístup z kategorie Psychologie?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Laxní přístup s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Laxní přístup se nachází v sekci psychologie

Klíčová slova: wiki, definice, slovo, názvosloví, co je to Laxní přístup?, lexikon, formulace, psychologie, psychologie, terminus technicus, význam, definice pojmu, význam pojmu, popis, přesný význam, odborný výraz, heslo, co znamená


Pojem Laxní přístup je v kategorii psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Laxní přístup zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Laxní přístup ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Laxní přístup ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Laxní přístup na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Laxní přístup ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Laxní přístup ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Laxní přístup ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Laxní přístup například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Laxní přístup? resp. jaký je význam slova Laxní přístup? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Laxní přístup, odpověď na dotaz co je to Laxní přístup?. Víte např. kdo to je Ganéša? Znáte a víte kdo je Slávka Hozová? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než psychologie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie psychologie, Modro-oříškové oko, laxní přístup, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.