Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je to Bedekr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bedekr se nachází v kategorii Literatura

Klíčová slova: synonymum, pojem, co znamená, popis, terminus technicus, definice pojmu, odborný výraz, formulace, přesný výraz, slovo, vysvětlení, význam, terminologie, termín, co je to Bedekr?, heslo, co to je, názvosloví


Pojem Bedekr je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bedekr? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Další zdroje informací o slovu Bedekr

Najít termín Bedekr ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bedekr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Bedekr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Bedekr na Youtube

Zkusit najít heslo Bedekr ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Bedekr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Bedekr? resp. co vlastně znamená slovo Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Chodec? Znáte a víte kdo je Jiří Korn? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Bedekr hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.