Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je to Bedekr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Bedekr sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bedekr je v kategorii Literatura

Klíčová slova: informace, vysvětlení, formulace, co je to Bedekr?, význam pojmu, co znamená, Bedekr, odborné názvosloví, heslo, wiki, popis, význam slova, synonymum, co to je, definice pojmu, termín, přesný výraz, význam


Pojem Bedekr je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bedekr? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Zkuste zjistit více informací o slovu Bedekr v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Bedekr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Bedekr na Google.cz

Vyhledat termín Bedekr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bedekr ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Bedekr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Bedekr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Bedekr? resp. co znamená Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Robert Boyle? Znáte a víte kdo je Jáchym Topol? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Literatura. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.