Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je to Bedekr? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bedekr patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: wiki, termín, slovník, vysvětlení, terminus technicus, definice, význam pojmu, lexikon, přesný výraz, názvosloví, odborný výraz, co to je, slovo, formulace, přesný význam, terminologie, informace, definice pojmu


Pojem Bedekr je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Bedekr dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Bedekr na Youtube

Vyhledat slovo Bedekr ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bedekr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bedekr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Bedekr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Bedekr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Bedekr? resp. co je to Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Gabriela Koukalová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Bedekr i v jiných kategoriích (než Literatura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.