Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je to Bedekr? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bedekr? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bedekr je v sekci Literatura

Klíčová slova: popis, wiki, význam slova, co je to Bedekr?, Literatura, slovo, informace, názvosloví, vysvětlení, Literatura, přesný výraz, odborné názvosloví, přesný význam, terminologie, slovník, lexikon, význam, odborný výraz


Pojem Bedekr je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Bedekr píše následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Bedekr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Bedekr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bedekr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bedekr na Youtube

Vyhledat slovo Bedekr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bedekr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například ve Wikizdrojích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bedekr? resp. co se skrývá pod slovem Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Petr Lexa? Znáte a víte kdo je Gabriela Koukalová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.