Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bedekr. Co znamená odborný pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je to Bedekr? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bedekr. Co znamená odborný pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Bedekr se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, názvosloví, vysvětlení, informace, literatura, heslo, odborné názvosloví, slovo, wiki, terminologie, význam, význam slova, co to je, formulace, přesný význam, slovník, význam pojmu


Pojem Bedekr je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bedekr? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Bedekr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Bedekr ve Wikislovníku

Najít heslo Bedekr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bedekr ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Bedekr ve Wikizdrojích

Hledat termín Bedekr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bedekr? resp. co je to Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Sebevrah? Znáte a víte kdo je Radůza? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než literatura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.