Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Co je Bedekr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bedekr?

Bedekr bývá označení pro publikace v knižní podobě, které lze zakoupit nebo dostat v knihkupectvích či informačních centrech. Bedekr je vlastně průvodce popisující určité oblasti nebo místa, která by pro návštěvníky mohla být přitažlivá a také jejich popis. V bedekrech bývá také mapa a popis různě zaměřených tras.
Označení bedekr vzniklo z názvu známého německého nakladatelství, které je turistickými průvodci proslavené. Jeho zakladatelem byl právě Karl Baedeker.


Co je to Bedekr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Bedekr. Co znamená pojem Bedekr z kategorie Literatura?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bedekr? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Bedekr se nachází v kategorii literatura

Klíčová slova: význam slova, synonymum, přesný výraz, heslo, odborný výraz, literatura, terminus technicus, co to je, terminologie, definice pojmu, přesný význam, co znamená, slovník, vysvětlení, literatura, formulace, informace, co je to Bedekr?


Pojem Bedekr je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Bedekr?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Průvodce je obvykle tištěná publikace, která popisuje oblast a zajímavá místa, doporučuje trasy, často je spojena s mapou nebo se společně s ní používá. Obvykle bývá k prodeji nebo zdarma v turistických centrech.

Zejména dříve se jako synonymum pro průvodce často používalo slovo bedekr odvozené od německého nakladatelství Baedeker významného svými průvodci.

Zkuste zjistit více informací o slovu Bedekr v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Bedekr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Bedekr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Bedekr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Bedekr ve Wikizdrojích

Hledat frázi Bedekr na Google.cz

Hledat videa s názvem Bedekr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bedekr například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Bedekr? resp. co znamená Bedekr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bedekr, odpověď na dotaz co je to Bedekr?. Víte např. kdo to je Aneta Langerová? Znáte a víte kdo je Olga Lounová? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je literatura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.