Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dornova metoda. Co znamená odborný pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co je to Dornova metoda? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dornova metoda

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.


Co je to Dornova metoda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dornova metoda. Co znamená odborný pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Dornova metoda patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: lékařství, definice pojmu, terminus technicus, lékařství, co znamená, Dornova metoda, definice, odborný výraz, přesný význam, slovo, termín, pojem, názvosloví, terminologie, co to je, formulace, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Dornova metoda je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Dornova metoda?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Dornova metoda je jemná manuální terapie, která má odpomoci od bolesti.
Metoda je pojmenována po Dieteru Dornovi z Bavorského městečka Lautrach (1938 – 2011), který si poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat. Od této bolesti a potíží mu pomohl starý sedlák, který pomáhal lidem, co měli problémy s páteří. Dorn byl jeho rychlou pomocí a účinkem ohromen a rozhodl se tuto metodu od něj naučit. Začal pomáhat lidem a díky svým úspěchům léčbu intuitivně rozvinul. Postupně se metodu naučilo více než tisíc terapeutů přímo od něho, nebo od jeho žáků. Pomohli mnoha pacientům a metoda se dnes rozšířila po celém světě. Také v Čechách se pořádají kurzy a jsou školeni terapeuti Dornovy metody.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Dornova metoda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Dornova metoda ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Dornova metoda ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Dornova metoda na Youtube

Hledat pojem Dornova metoda na Google.cz

Najít pojem Dornova metoda ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dornova metoda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Dornova metoda? resp. jaká je definice slova Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Karosář? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.