Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co je Dornova metoda? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dornova metoda?

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.


Co je to Dornova metoda? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dornova metoda s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Dornova metoda se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, lékařství, význam, termín, co to je, co je to Dornova metoda?, heslo, informace, odborný výraz, slovník, definice pojmu, slovo, názvosloví, formulace, terminologie, odborné názvosloví, význam slova


Pojem Dornova metoda je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Dornova metoda? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Dornova metoda je jemná manuální terapie, která má odpomoci od bolesti.
Metoda je pojmenována po Dieteru Dornovi z Bavorského městečka Lautrach (1938 – 2011), který si poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat. Od této bolesti a potíží mu pomohl starý sedlák, který pomáhal lidem, co měli problémy s páteří. Dorn byl jeho rychlou pomocí a účinkem ohromen a rozhodl se tuto metodu od něj naučit. Začal pomáhat lidem a díky svým úspěchům léčbu intuitivně rozvinul. Postupně se metodu naučilo více než tisíc terapeutů přímo od něho, nebo od jeho žáků. Pomohli mnoha pacientům a metoda se dnes rozšířila po celém světě. Také v Čechách se pořádají kurzy a jsou školeni terapeuti Dornovy metody.

Hledejte výraz Dornova metoda v dalších zdrojích

Najít výraz Dornova metoda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Dornova metoda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Dornova metoda ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Dornova metoda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dornova metoda ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Dornova metoda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dornova metoda například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte co je to Dornova metoda? resp. jaká je definice termínu Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Jana Volfová? Znáte a víte kdo je Saturn? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.