Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Co to je Dornova metoda? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Dornova metoda?

Dornova metoda je typ masáže, který pomáhá při bolestech zad a kloubů.


Co je to Dornova metoda? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dornova metoda. Co znamená pojem Dornova metoda z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dornova metoda s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dornova metoda se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, Lékařství, wiki, informace, význam, termín, přesný význam, synonymum, vysvětlení, definice pojmu, Dornova metoda, význam slova, co je to Dornova metoda?, odborné názvosloví, popis, formulace, co znamená, definice


Pojem Dornova metoda je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dornova metoda

Vyhledat heslo Dornova metoda ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Dornova metoda ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Dornova metoda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Dornova metoda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dornova metoda ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dornova metoda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dornova metoda například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Dornova metoda? resp. co přesně znamená slovo Dornova metoda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dornova metoda, odpověď na dotaz co je to Dornova metoda?. Víte např. kdo to je Kazisvět? Znáte a víte kdo je Nicole Kidman? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Dornova metoda i v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.