Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ascorutin. Co znamená odborný pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ascorutin?

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.


Co je to Ascorutin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ascorutin. Co znamená odborný pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ascorutin? Pak se o ní podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Ascorutin je v kategorii lékařství

Klíčová slova: terminologie, význam slova, heslo, slovník, vysvětlení, lékařství, co znamená, význam pojmu, informace, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, popis, lexikon, formulace, odborný výraz, názvosloví, co je to Ascorutin?


Pojem Ascorutin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ascorutin? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Jiné zdroje informací o pojmu Ascorutin

Hledat videa s názvem Ascorutin na Youtube

Hledat heslo Ascorutin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Ascorutin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ascorutin ve Wikimedia Commons

Najít výraz Ascorutin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Ascorutin ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ascorutin například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Nyní již víte jaká je definice termínu Ascorutin? resp. co znamená výraz Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Buzna? Znáte a víte kdo je Seraf? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.