Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ascorutin?

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.


Co je to Ascorutin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ascorutin se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Ascorutin, lexikon, význam pojmu, heslo, co je to Ascorutin?, význam, vysvětlení, přesný výraz, terminus technicus, pojem, formulace, odborné názvosloví, Lékařství, definice, terminologie, Lékařství, co to je, definice pojmu


Pojem Ascorutin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Ascorutin? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Ascorutin ve Wikislovníku

Hledat termín Ascorutin ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Ascorutin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ascorutin na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ascorutin ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ascorutin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ascorutin například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Ascorutin? resp. co přesně znamená slovo Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Recidivista? Znáte a víte kdo je Hurvínek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.