Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Co znamená termín Ascorutin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.


Co je to Ascorutin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ascorutin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: termín, význam, názvosloví, slovník, formulace, pojem, přesný výraz, Lékařství, terminus technicus, popis, Ascorutin, heslo, co znamená, definice, význam slova, definice pojmu, odborný výraz, co je to Ascorutin?


Pojem Ascorutin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Ascorutin můžete dozvědět následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Ascorutin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ascorutin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ascorutin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ascorutin ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ascorutin ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ascorutin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ascorutin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Ascorutin? resp. jaký je význam pojmu Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Jaroslav Haščák? Znáte a víte kdo je Usáma bin Ládin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.