Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Co je to Ascorutin? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ascorutin?

Ascorutin je obchodní název léku vyráběného společností Zentiva. Jedna tableta Ascorutinu obsahuje 100 mg vitaminu C a 20 mg rutinu. Ascorutin bývá předepisován k léčbě zvýšené lámavosti vlásečnic, křečových žil, hemoroidů, otoků dolních končetin, nebo jako prevence krvácení z nosu.


Co je to Ascorutin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ascorutin. Co znamená pojem Ascorutin z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ascorutin? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ascorutin se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: informace, význam, přesný výraz, co to je, wiki, terminus technicus, lexikon, význam slova, slovník, vysvětlení, slovo, synonymum, odborné názvosloví, heslo, definice, definice pojmu, význam pojmu, Ascorutin


Pojem Ascorutin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Ascorutin dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ascorutin je léčivý přípravek vyráběný firmou Zentiva ve Slovenské republice. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují dvě terapeuticky aktivní složky – kyselinu askorbovou (100 mg, vitamin C) a rutin (20 mg, rutosidum trihydricum). Je určen k léčbě zvýšené lámavosti krevních kapilár a nedostatku vitamínu C.

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Ascorutin na Google.cz

Hledat videa s názvem Ascorutin na Youtube

Hledat heslo Ascorutin ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Ascorutin ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ascorutin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ascorutin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ascorutin například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Ascorutin? resp. jaký je přesný význam slova Ascorutin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascorutin, odpověď na dotaz co je to Ascorutin?. Víte např. kdo to je Tom Hanks? Znáte a víte kdo je Mánička? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.