Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Repůjčka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Repůjčka?

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Repůjčka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, terminus technicus, přesný význam, názvosloví, význam slova, terminologie, přesný výraz, definice, vysvětlení, co to je, formulace, termín, heslo, slovo, slovník, co je to Repůjčka?, popis


Pojem Repůjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Repůjčka

Hledat videa s názvem Repůjčka na Youtube

Vyhledat výraz Repůjčka ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Repůjčka ve Wikipedii

Najít heslo Repůjčka na Google.cz

Vyhledat pojem Repůjčka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Repůjčka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Repůjčka? resp. jaká je definice slova Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Venerolog? Znáte a víte kdo je Poddaný? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Repůjčka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.