Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Repůjčka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Repůjčka?

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Repůjčka s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Repůjčka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Repůjčka, přesný výraz, význam slova, co je to Repůjčka?, terminus technicus, význam, význam pojmu, wiki, termín, Bankovnictví, synonymum, názvosloví, vysvětlení, popis, pojem, odborný výraz, informace, lexikon


Pojem Repůjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Repůjčka zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Repůjčka na Google.cz

Hledat výraz Repůjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Repůjčka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Repůjčka ve Wikipedii

Najít slovo Repůjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Repůjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Repůjčka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Bufeťák? Znáte a víte kdo je Optimista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.