Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Repůjčka? Význam slova

Co znamená termín Repůjčka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Repůjčka? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Repůjčka je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: popis, termín, pojem, definice pojmu, formulace, co znamená, slovo, význam pojmu, Repůjčka, terminologie, definice, odborné názvosloví, lexikon, význam slova, názvosloví, slovník, přesný výraz, význam


Pojem Repůjčka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Repůjčka hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Repůjčka na Youtube

Zkusit najít heslo Repůjčka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Repůjčka ve Wikipedii

Vyhledat výraz Repůjčka ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Repůjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repůjčka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste zjistili co znamená Repůjčka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Milenec? Znáte a víte kdo je Optimista? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.