Co je to?
Odborný výraz, definice slova Repůjčka. Co znamená slovo Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je Repůjčka?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Repůjčka?

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Repůjčka. Co znamená slovo Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Repůjčka s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Repůjčka patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: bankovnictví, terminologie, odborný výraz, termín, informace, vysvětlení, bankovnictví, význam pojmu, význam, formulace, slovník, odborné názvosloví, co je to Repůjčka?, definice, lexikon, názvosloví, terminus technicus, význam slova


Pojem Repůjčka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Repůjčka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Repůjčka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Repůjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Repůjčka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Repůjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Repůjčka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Repůjčka? resp. co znamená výraz Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Carmen Mayerová? Znáte a víte kdo je Optimista? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je bankovnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, mince květina, repůjčka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.