Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Repůjčka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Repůjčka?

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Repůjčka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, Bankovnictví, pojem, přesný výraz, terminologie, synonymum, definice pojmu, co to je, slovo, lexikon, formulace, heslo, co znamená, Repůjčka, informace, termín, popis, slovník


Pojem Repůjčka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Repůjčka na Google.cz

Najít termín Repůjčka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Repůjčka ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Repůjčka na Youtube

Hledat heslo Repůjčka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Repůjčka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Repůjčka? resp. co se skrývá pod slovem Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Josef Suk? Znáte a víte kdo je Optimista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.