Co je to?
Odborný výraz, definice slova Repůjčka. Co znamená pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je Repůjčka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Repůjčka

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.


Co je to Repůjčka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Repůjčka. Co znamená pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Repůjčka doporučujeme sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Repůjčka se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: co to je, význam slova, odborný výraz, terminus technicus, vysvětlení, význam, odborné názvosloví, co je to Repůjčka?, co znamená, přesný výraz, terminologie, slovník, definice pojmu, slovo, wiki, popis, Repůjčka, termín


Pojem Repůjčka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Repůjčka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repůjčka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Repůjčka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Repůjčka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi Repůjčka ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Repůjčka na Google.cz

Zkusit najít Repůjčka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Repůjčka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Repůjčka? resp. co znamená slovo Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Vohnout? Znáte a víte kdo je Optimista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Repůjčka i v jiné sekci než je kategorie bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.