Co je to?
Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Co je to Baseball? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Baseball

Baseball je označení pro kolektivní hru, při které se používá míč a pálka. Hrají vždy dvě družstva, každé má 9 hráčů. Hráč, který útočí, se nazývá pálkař, protihráč je nadhazovač. Ten nadhazuje míč, pálkař se tento míč snaží zasáhnout a odpálit ho do hřiště. Pálkař se snaží oběhnout mety – ty jsou 4 – bez toho, aby byl v autu. Když se mu to podaří, má jeho družstvo bod. Jde o to, aby družstvo získalo vyšší počet bodů než soupeř.
Pole má dvě části, vnitřní a vnější. Hra se skládá z devíti směn, směna znamená vystřídání všech hráčů mužstva. Velmi populární je tento sport ve Střední a Jižní Americe, v USA, Kanadě, Austrálii, východní Asii i JAR. Vrcholnou baseballovou soutěží je Major League Baseball a její Světová série. Ta se odehrává v Severní Americe.


Co je to Baseball? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Baseball sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Baseball patří do sekce Sport

Klíčová slova: definice pojmu, odborný výraz, definice, heslo, co je to Baseball?, význam pojmu, pojem, vysvětlení, přesný význam, formulace, Baseball, slovo, informace, lexikon, význam, Sport, Sport, terminologie


Pojem Baseball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Baseball? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Baseball je kolektivní pálkovací míčová hra, při níž se útočící hráč (pálkař) snaží pálkou zasáhnout míč nadhozený bránícím nadhazovačem. Ve hře proti sobě stojí 2 družstva, která mají po 9 hráčích. Cílem hry je získat více bodů, než má soupeřící tým. Pokud pálkař oběhne všechny čtyři mety, aniž by byl vyautován, jeho družstvo získává bod.

Zkuste zjistit více informací o slovu Baseball v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Baseball ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Baseball ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baseball ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Baseball na Google.cz

Hledat slovo Baseball ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Baseball ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Baseball například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Baseball? resp. co označuje slovo Baseball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baseball, odpověď na dotaz co je to Baseball?. Víte např. kdo to je Petra Kvitová? Znáte a víte kdo je Tomio Okamura? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?