Co je to?
Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Co je to Baseball? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Baseball

Baseball je označení pro kolektivní hru, při které se používá míč a pálka. Hrají vždy dvě družstva, každé má 9 hráčů. Hráč, který útočí, se nazývá pálkař, protihráč je nadhazovač. Ten nadhazuje míč, pálkař se tento míč snaží zasáhnout a odpálit ho do hřiště. Pálkař se snaží oběhnout mety – ty jsou 4 – bez toho, aby byl v autu. Když se mu to podaří, má jeho družstvo bod. Jde o to, aby družstvo získalo vyšší počet bodů než soupeř.
Pole má dvě části, vnitřní a vnější. Hra se skládá z devíti směn, směna znamená vystřídání všech hráčů mužstva. Velmi populární je tento sport ve Střední a Jižní Americe, v USA, Kanadě, Austrálii, východní Asii i JAR. Vrcholnou baseballovou soutěží je Major League Baseball a její Světová série. Ta se odehrává v Severní Americe.


Co je to Baseball? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Baseball sdílejte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Baseball je v kategorii Sport

Klíčová slova: definice, slovo, synonymum, názvosloví, pojem, informace, heslo, co je to Baseball?, přesný význam, odborné názvosloví, formulace, slovník, wiki, přesný výraz, termín, význam, Sport, Sport


Pojem Baseball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baseball ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Baseball ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Baseball na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baseball ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Baseball ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Baseball ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Baseball například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Baseball? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Baseball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baseball, odpověď na dotaz co je to Baseball?. Víte např. kdo to je Údržbář? Znáte a víte kdo je Libuše Šafránková? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?