Co je to?
Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Co je to Baseball? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Baseball

Baseball je označení pro kolektivní hru, při které se používá míč a pálka. Hrají vždy dvě družstva, každé má 9 hráčů. Hráč, který útočí, se nazývá pálkař, protihráč je nadhazovač. Ten nadhazuje míč, pálkař se tento míč snaží zasáhnout a odpálit ho do hřiště. Pálkař se snaží oběhnout mety – ty jsou 4 – bez toho, aby byl v autu. Když se mu to podaří, má jeho družstvo bod. Jde o to, aby družstvo získalo vyšší počet bodů než soupeř.
Pole má dvě části, vnitřní a vnější. Hra se skládá z devíti směn, směna znamená vystřídání všech hráčů mužstva. Velmi populární je tento sport ve Střední a Jižní Americe, v USA, Kanadě, Austrálii, východní Asii i JAR. Vrcholnou baseballovou soutěží je Major League Baseball a její Světová série. Ta se odehrává v Severní Americe.


Co je to Baseball? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Baseball. Co znamená pojem Baseball z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Baseball? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Baseball je v kategorii Sport

Klíčová slova: popis, názvosloví, synonymum, Baseball, význam, termín, pojem, definice, co to je, wiki, Sport, přesný výraz, přesný význam, formulace, odborné názvosloví, význam slova, vysvětlení, co je to Baseball?


Pojem Baseball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Baseball ve Wikislovníku

Hledat termín Baseball ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Baseball ve Wikipedii

Najít výraz Baseball ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Baseball ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baseball ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Baseball například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Baseball? resp. co znamená Baseball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baseball, odpověď na dotaz co je to Baseball?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je Libuše Šafránková? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?