Co je to?
Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Co je to Duchovno? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Duchovno?

Duchovno je pojmenování tématu, které nemá přesně danou definici. O duchovnu se hovoří v souvislosti s náboženstvím, filozofií či duchovním životem člověka. Duchovno je pro člověka zcela přirozené. Jedná se o určitou praxi, způsob vnímání vlastních prožitků a vypořádání se s tím, co chápání člověka přesahuje.
Často se hovoří o náboženském duchovnu, ve kterém se člověk vyrovnává s existencí Boha.


Co je to Duchovno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Duchovno? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Duchovno je v kategorii Náboženství

Klíčová slova: přesný význam, odborné názvosloví, význam, synonymum, význam pojmu, slovo, terminus technicus, odborný výraz, pojem, terminologie, lexikon, wiki, heslo, Duchovno, Náboženství, co to je, Náboženství, vysvětlení


Pojem Duchovno je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Duchovno lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duchovno ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Duchovno ve Wikipedii

Hledat výraz Duchovno na Google.cz

Hledat videa s názvem Duchovno na Youtube

Zkusit najít termín Duchovno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Duchovno ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Duchovno například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Duchovno? resp. co označuje slovo Duchovno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duchovno, odpověď na dotaz co je to Duchovno?. Víte např. kdo to je Kripl? Znáte a víte kdo je Altistka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Duchovno v jiné sekci než Náboženství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.