Co je to?
Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Co je to Duchovno? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Duchovno?

Duchovno je pojmenování tématu, které nemá přesně danou definici. O duchovnu se hovoří v souvislosti s náboženstvím, filozofií či duchovním životem člověka. Duchovno je pro člověka zcela přirozené. Jedná se o určitou praxi, způsob vnímání vlastních prožitků a vypořádání se s tím, co chápání člověka přesahuje.
Často se hovoří o náboženském duchovnu, ve kterém se člověk vyrovnává s existencí Boha.


Co je to Duchovno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Duchovno. Co znamená pojem Duchovno z kategorie Náboženství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Duchovno patří do kategorie Náboženství

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, význam slova, co to je, definice, vysvětlení, odborné názvosloví, termín, přesný výraz, slovník, popis, odborný výraz, definice pojmu, co je to Duchovno?, co znamená, přesný význam, lexikon, význam


Pojem Duchovno je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Duchovno ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duchovno ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Duchovno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Duchovno ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Duchovno ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Duchovno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Duchovno například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Duchovno? resp. jaká je definice slova Duchovno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duchovno, odpověď na dotaz co je to Duchovno?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Altistka? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Náboženství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.