Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Hydrops žlučníku

Hydrops žlučníku je nepříjemnou komplikací při zánětu žlučových cest nebo zablokování žlučovým kaménkem. Jde o nahromadění tekutiny v žlučníku. Žlučové šťávy ve velkém množství neodtékají a žlučník se neúměrně zvětšuje. Žluč a také sůl se vstřebá a zbyde tekutina a hlen.
Hydrops žlučníku se projevuje nejdříve bolestí v krajině břišní na pravé straně, postižený cítí tlak, nucení na zvracení a celkovou nevolnost.


Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hydrops žlučníku? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hydrops žlučníku je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: přesný význam, význam, co znamená, synonymum, co to je, význam pojmu, heslo, vysvětlení, definice pojmu, lexikon, definice, pojem, slovník, wiki, co je to Hydrops žlučníku?, informace, terminologie, terminus technicus


Pojem Hydrops žlučníku je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Hydrops žlučníku ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hydrops žlučníku ve Wikipedii

Hledat výraz Hydrops žlučníku ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Hydrops žlučníku ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Hydrops žlučníku ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hydrops žlučníku ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hydrops žlučníku například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hydrops žlučníku? resp. co přesně znamená slovo Hydrops žlučníku? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hydrops žlučníku, odpověď na dotaz co je to Hydrops žlučníku?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je Josef Mánes? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hydrops žlučníku v jiné sekci než Nemoce. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.