Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hydrops žlučníku

Hydrops žlučníku je nepříjemnou komplikací při zánětu žlučových cest nebo zablokování žlučovým kaménkem. Jde o nahromadění tekutiny v žlučníku. Žlučové šťávy ve velkém množství neodtékají a žlučník se neúměrně zvětšuje. Žluč a také sůl se vstřebá a zbyde tekutina a hlen.
Hydrops žlučníku se projevuje nejdříve bolestí v krajině břišní na pravé straně, postižený cítí tlak, nucení na zvracení a celkovou nevolnost.


Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hydrops žlučníku? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hydrops žlučníku je v sekci Nemoce

Klíčová slova: terminus technicus, Nemoce, informace, vysvětlení, definice, slovník, přesný význam, terminologie, Nemoce, co to je, pojem, heslo, wiki, co je to Hydrops žlučníku?, termín, odborné názvosloví, přesný výraz, lexikon


Pojem Hydrops žlučníku je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hydrops žlučníku

Hledat slovo Hydrops žlučníku ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hydrops žlučníku na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hydrops žlučníku ve Wikimedia Commons

Najít termín Hydrops žlučníku ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Hydrops žlučníku ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hydrops žlučníku na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hydrops žlučníku například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hydrops žlučníku? resp. jaký je význam pojmu Hydrops žlučníku? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hydrops žlučníku, odpověď na dotaz co je to Hydrops žlučníku?. Víte např. kdo to je Inspicient? Znáte a víte kdo je Josef Mánes? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.