Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hydrops žlučníku

Hydrops žlučníku je nepříjemnou komplikací při zánětu žlučových cest nebo zablokování žlučovým kaménkem. Jde o nahromadění tekutiny v žlučníku. Žlučové šťávy ve velkém množství neodtékají a žlučník se neúměrně zvětšuje. Žluč a také sůl se vstřebá a zbyde tekutina a hlen.
Hydrops žlučníku se projevuje nejdříve bolestí v krajině břišní na pravé straně, postižený cítí tlak, nucení na zvracení a celkovou nevolnost.


Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hydrops žlučníku je v sekci Nemoce

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, vysvětlení, význam, termín, názvosloví, přesný význam, definice, slovník, informace, přesný výraz, Nemoce, synonymum, formulace, lexikon, wiki, co je to Hydrops žlučníku?, odborné názvosloví


Pojem Hydrops žlučníku je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hydrops žlučníku ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hydrops žlučníku ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Hydrops žlučníku na Youtube

Zkusit najít slovo Hydrops žlučníku ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hydrops žlučníku ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Hydrops žlučníku ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hydrops žlučníku například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Hydrops žlučníku? resp. co přesně označuje termín Hydrops žlučníku? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hydrops žlučníku, odpověď na dotaz co je to Hydrops žlučníku?. Víte např. kdo to je SW architekt? Znáte a víte kdo je George Soros? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.