Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hydrops žlučníku

Hydrops žlučníku je nepříjemnou komplikací při zánětu žlučových cest nebo zablokování žlučovým kaménkem. Jde o nahromadění tekutiny v žlučníku. Žlučové šťávy ve velkém množství neodtékají a žlučník se neúměrně zvětšuje. Žluč a také sůl se vstřebá a zbyde tekutina a hlen.
Hydrops žlučníku se projevuje nejdříve bolestí v krajině břišní na pravé straně, postižený cítí tlak, nucení na zvracení a celkovou nevolnost.


Co je to Hydrops žlučníku? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hydrops žlučníku. Co znamená pojem Hydrops žlučníku z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hydrops žlučníku? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hydrops žlučníku se nachází v kategorii Nemoce

Klíčová slova: vysvětlení, termín, heslo, Hydrops žlučníku, pojem, slovo, odborný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, wiki, slovník, definice, Nemoce, přesný význam, terminologie, co je to Hydrops žlučníku?, názvosloví, definice pojmu


Pojem Hydrops žlučníku je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hydrops žlučníku lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Hydrops žlučníku ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hydrops žlučníku na Google.cz

Hledat pojem Hydrops žlučníku ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hydrops žlučníku ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Hydrops žlučníku ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Hydrops žlučníku ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hydrops žlučníku například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Hydrops žlučníku? resp. co přesně znamená slovo Hydrops žlučníku? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hydrops žlučníku, odpověď na dotaz co je to Hydrops žlučníku?. Víte např. kdo to je Izák? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nemoce). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.