Co je to?
Definice výrazu, termínu Okupace. Co znamená odborný pojem Okupace z kategorie Politika?

Co je to Okupace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Okupace?

Okupace znamená přivlastnění nebo obsazení, většinou se jedná o nějaké cizí území. Nejčastějším druhem okupace je okupace vojenská, kdy dochází k dočasné kontrole cizího území, které nepatří do správy ani vlastnictví okupanta. Jde o časově omezený výkon státní moci, ne trvalý zábor.
Nezáleží na tom, zda se obyvatelé obsazeného území brání či ne, o okupaci se jedná vždy, jestliže jedna strana obsadí území druhé strany, drží ho a vykonává zde správu.


Co je to Okupace? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Okupace. Co znamená odborný pojem Okupace z kategorie Politika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Okupace? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Okupace je v sekci Politika

Klíčová slova: pojem, význam slova, Okupace, slovo, vysvětlení, co je to Okupace?, formulace, co znamená, Politika, termín, význam, terminus technicus, odborné názvosloví, definice pojmu, heslo, informace, lexikon, co to je


Pojem Okupace je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okupace ve Wikimedia Commons

Najít pojem Okupace ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Okupace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Okupace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Okupace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Okupace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Okupace například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Okupace? resp. co to je Okupace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okupace, odpověď na dotaz co je to Okupace?. Víte např. kdo to je Marek Hilšer? Znáte a víte kdo je Alchymista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.