Co je to?
Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Co to je Hilterapie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hilterapie?

Hilterapie je nová laserová terapie, umožňující velmi účinné a bezbolestné léčení i hlubokých tkání. Pro hilterapii se používá laser s vysokou intenzitou, které nedosahují jiné laserové technologie. Výkon je po celou dobu působení možno kontrolovat a měnit, takže jednotlivé dávky se mohou zvyšovat, čímž se dosahuje optimálních výsledků.
Hilterapie se využívá při léčbě složitých degenerativních onemocnění, např. artrózy, a léčení má dlouhodobý efekt. Tuto technologii lze použít i u dalších obtíží a nemocí.


Co je to Hilterapie? Význam slova, termín, Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hilterapie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, význam slova, lexikon, vysvětlení, co to je, odborné názvosloví, formulace, Lékařství, informace, Lékařství, popis, názvosloví, termín, přesný výraz, význam, co je to Hilterapie?, odborný výraz


Pojem Hilterapie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hilterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hilterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Hilterapie ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hilterapie ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hilterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Hilterapie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilterapie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Hilterapie? resp. jaká je definice slova Hilterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hilterapie, odpověď na dotaz co je to Hilterapie?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Legolas? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.