Co je to?
Definice odborného termínu, slova Hilterapie. Co znamená pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Co je Hilterapie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hilterapie?

Hilterapie je nová laserová terapie, umožňující velmi účinné a bezbolestné léčení i hlubokých tkání. Pro hilterapii se používá laser s vysokou intenzitou, které nedosahují jiné laserové technologie. Výkon je po celou dobu působení možno kontrolovat a měnit, takže jednotlivé dávky se mohou zvyšovat, čímž se dosahuje optimálních výsledků.
Hilterapie se využívá při léčbě složitých degenerativních onemocnění, např. artrózy, a léčení má dlouhodobý efekt. Tuto technologii lze použít i u dalších obtíží a nemocí.


Co je to Hilterapie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Hilterapie. Co znamená pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Hilterapie patří do sekce lékařství

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, pojem, význam slova, význam, termín, terminus technicus, lékařství, přesný výraz, co to je, odborný výraz, lexikon, přesný význam, lékařství, definice pojmu, vysvětlení, formulace, co je to Hilterapie?


Pojem Hilterapie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Hilterapie v dalších zdrojích

Zkusit najít Hilterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Hilterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Hilterapie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Hilterapie ve Wikislovníku

Najít slovo Hilterapie ve Wikipedii

Najít pojem Hilterapie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilterapie například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hilterapie? resp. co je to Hilterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hilterapie, odpověď na dotaz co je to Hilterapie?. Víte např. kdo to je Augustin Louis Cauchy? Znáte a víte kdo je Robert Čásenský? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Hilterapie i v jiné části webu než je kategorie lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.