Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Co je to Hilterapie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hilterapie?

Hilterapie je nová laserová terapie, umožňující velmi účinné a bezbolestné léčení i hlubokých tkání. Pro hilterapii se používá laser s vysokou intenzitou, které nedosahují jiné laserové technologie. Výkon je po celou dobu působení možno kontrolovat a měnit, takže jednotlivé dávky se mohou zvyšovat, čímž se dosahuje optimálních výsledků.
Hilterapie se využívá při léčbě složitých degenerativních onemocnění, např. artrózy, a léčení má dlouhodobý efekt. Tuto technologii lze použít i u dalších obtíží a nemocí.


Co je to Hilterapie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hilterapie? Potom se o definici podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Hilterapie se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: význam slova, lékařství, význam, vysvětlení, heslo, terminus technicus, informace, co znamená, popis, Hilterapie, co je to Hilterapie?, definice pojmu, odborný výraz, odborné názvosloví, lékařství, lexikon, slovník, synonymum


Pojem Hilterapie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hilterapie lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Hilterapie na Youtube

Najít termín Hilterapie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Hilterapie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hilterapie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hilterapie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hilterapie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilterapie například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Hilterapie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hilterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hilterapie, odpověď na dotaz co je to Hilterapie?. Víte např. kdo to je Michal Hrůza? Znáte a víte kdo je Renata Kalenská? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Hilterapie hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.