Co je to?
Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Co to je Hilterapie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Hilterapie?

Hilterapie je nová laserová terapie, umožňující velmi účinné a bezbolestné léčení i hlubokých tkání. Pro hilterapii se používá laser s vysokou intenzitou, které nedosahují jiné laserové technologie. Výkon je po celou dobu působení možno kontrolovat a měnit, takže jednotlivé dávky se mohou zvyšovat, čímž se dosahuje optimálních výsledků.
Hilterapie se využívá při léčbě složitých degenerativních onemocnění, např. artrózy, a léčení má dlouhodobý efekt. Tuto technologii lze použít i u dalších obtíží a nemocí.


Co je to Hilterapie? Význam slova, termín, Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Hilterapie můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Hilterapie je v sekci Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, Lékařství, definice pojmu, přesný výraz, co to je, co je to Hilterapie?, termín, význam pojmu, popis, odborný výraz, definice, heslo, význam, terminus technicus, slovník, Hilterapie, terminologie


Pojem Hilterapie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Hilterapie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Hilterapie na Google.cz

Najít heslo Hilterapie ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Hilterapie ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hilterapie na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hilterapie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hilterapie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Hilterapie? resp. co se skrývá pod slovem Hilterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hilterapie, odpověď na dotaz co je to Hilterapie?. Víte např. kdo to je Bubák? Znáte a víte kdo je Legolas? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.