Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Co je to Kiwano? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kiwano?

Kiwano je jednoletá liána, řazená mezi zeleninu. Pochází z čeledi tykvovitých. Květy a listoví kiwana připomínají okurku, má i lehce pichlavé chloupky a samotná rostlina může být dlouhá až několik metrů. Plod kiwana je podlouhlý (cca 10 cm) a slupka je žlutooranžová. Vevnitř se skrývá zelená dužina podobná želé. V dužině se nacházejí jedlá semínka. Kiwano obsahuje důležité minerály a vitamíny a má vysoký obsah vlákniny. Konzumuje se syrové, může být přidáváno také do salátů.


Co je to Kiwano? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kiwano s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kiwano se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: wiki, slovo, odborný výraz, Jídlo, význam, heslo, definice, význam slova, popis, terminus technicus, význam pojmu, formulace, co znamená, přesný výraz, termín, co je to Kiwano?, vysvětlení, pojem


Pojem Kiwano je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kiwano? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiwano (Cucumis metuliferus, nazývané též africká rohatá okurka nebo meloun) je rostlina z rodu Cucumis. Plod je žlutý se zelenou dužinou a s větším množstvím žlutých semen. Chuť má nasládlou.

Obrázek kiwano

Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay
Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Kiwano v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kiwano ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kiwano ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Kiwano ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiwano ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Kiwano na Youtube

Vyhledat slovo Kiwano ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiwano například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kiwano? resp. jaká je definice termínu Kiwano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiwano, odpověď na dotaz co je to Kiwano?. Víte např. kdo to je Whitney Houston? Znáte a víte kdo je Jan Svěrák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?