Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Co je to Kiwano? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kiwano?

Kiwano je jednoletá liána, řazená mezi zeleninu. Pochází z čeledi tykvovitých. Květy a listoví kiwana připomínají okurku, má i lehce pichlavé chloupky a samotná rostlina může být dlouhá až několik metrů. Plod kiwana je podlouhlý (cca 10 cm) a slupka je žlutooranžová. Vevnitř se skrývá zelená dužina podobná želé. V dužině se nacházejí jedlá semínka. Kiwano obsahuje důležité minerály a vitamíny a má vysoký obsah vlákniny. Konzumuje se syrové, může být přidáváno také do salátů.


Co je to Kiwano? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kiwano s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kiwano patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: formulace, přesný význam, definice pojmu, vysvětlení, co znamená, terminologie, Jídlo, termín, synonymum, co je to Kiwano?, terminus technicus, slovník, slovo, přesný výraz, názvosloví, význam slova, Jídlo, odborný výraz


Pojem Kiwano je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kiwano? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiwano (Cucumis metuliferus, nazývané též africká rohatá okurka nebo meloun) je rostlina z rodu Cucumis. Plod je žlutý se zelenou dužinou a s větším množstvím žlutých semen. Chuť má nasládlou.

Pro další informace o termínu Kiwano zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Kiwano ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Kiwano ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Kiwano ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiwano ve Wikimedia Commons

Najít slovo Kiwano ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Kiwano ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiwano například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kiwano? resp. co je to Kiwano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiwano, odpověď na dotaz co je to Kiwano?. Víte např. kdo to je Neteř? Znáte a víte kdo je Jan Svěrák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?