Co je to?
Definice výrazu, termínu Kiwano. Co znamená odborný pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Co je to Kiwano? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kiwano

Kiwano je jednoletá liána, řazená mezi zeleninu. Pochází z čeledi tykvovitých. Květy a listoví kiwana připomínají okurku, má i lehce pichlavé chloupky a samotná rostlina může být dlouhá až několik metrů. Plod kiwana je podlouhlý (cca 10 cm) a slupka je žlutooranžová. Vevnitř se skrývá zelená dužina podobná želé. V dužině se nacházejí jedlá semínka. Kiwano obsahuje důležité minerály a vitamíny a má vysoký obsah vlákniny. Konzumuje se syrové, může být přidáváno také do salátů.


Co je to Kiwano? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kiwano. Co znamená odborný pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kiwano můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Kiwano je v sekci jídlo

Klíčová slova: definice, popis, význam, informace, názvosloví, Kiwano, co to je, jídlo, synonymum, heslo, pojem, odborné názvosloví, jídlo, co je to Kiwano?, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, termín


Pojem Kiwano je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Kiwano píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiwano (Cucumis metuliferus, nazývané též africká rohatá okurka nebo meloun) je rostlina z rodu Cucumis. Plod je žlutý se zelenou dužinou a s větším množstvím žlutých semen. Chuť má nasládlou.

Obrázek kiwano

Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay
Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay


Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Kiwano ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Kiwano na Google.cz

Vyhledat heslo Kiwano ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kiwano ve Wikislovníku

Hledat slovo Kiwano ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Kiwano ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiwano například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kiwano? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kiwano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiwano, odpověď na dotaz co je to Kiwano?. Víte např. kdo to je Robert Hooke? Znáte a víte kdo je Karel Schwarzenberg? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?