Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kiwano. Co znamená odborný pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Co je to Kiwano? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kiwano?

Kiwano je jednoletá liána, řazená mezi zeleninu. Pochází z čeledi tykvovitých. Květy a listoví kiwana připomínají okurku, má i lehce pichlavé chloupky a samotná rostlina může být dlouhá až několik metrů. Plod kiwana je podlouhlý (cca 10 cm) a slupka je žlutooranžová. Vevnitř se skrývá zelená dužina podobná želé. V dužině se nacházejí jedlá semínka. Kiwano obsahuje důležité minerály a vitamíny a má vysoký obsah vlákniny. Konzumuje se syrové, může být přidáváno také do salátů.


Co je to Kiwano? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kiwano. Co znamená odborný pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Kiwano je v kategorii jídlo

Klíčová slova: přesný význam, co je to Kiwano?, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, Kiwano, pojem, slovník, wiki, informace, synonymum, heslo, terminus technicus, definice, terminologie, význam pojmu, jídlo


Pojem Kiwano je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Kiwano můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Kiwano (Cucumis metuliferus, nazývané též africká rohatá okurka nebo meloun) je rostlina z rodu Cucumis. Plod je žlutý se zelenou dužinou a s větším množstvím žlutých semen. Chuť má nasládlou.

Obrázek kiwano

Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay
Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje

Hledat výraz Kiwano ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiwano ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Kiwano ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kiwano ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Kiwano na Google.cz

Hledat pojem Kiwano ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiwano například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Kiwano? resp. jaká je definice slova Kiwano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiwano, odpověď na dotaz co je to Kiwano?. Víte např. kdo to je Žid? Znáte a víte kdo je Marek Benda? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?