Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Co je to Kiwano? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kiwano

Kiwano je jednoletá liána, řazená mezi zeleninu. Pochází z čeledi tykvovitých. Květy a listoví kiwana připomínají okurku, má i lehce pichlavé chloupky a samotná rostlina může být dlouhá až několik metrů. Plod kiwana je podlouhlý (cca 10 cm) a slupka je žlutooranžová. Vevnitř se skrývá zelená dužina podobná želé. V dužině se nacházejí jedlá semínka. Kiwano obsahuje důležité minerály a vitamíny a má vysoký obsah vlákniny. Konzumuje se syrové, může být přidáváno také do salátů.


Co je to Kiwano? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kiwano. Co znamená pojem Kiwano z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kiwano? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kiwano patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, wiki, co znamená, synonymum, význam slova, co je to Kiwano?, slovník, heslo, přesný význam, terminus technicus, co to je, význam, popis, lexikon, slovo, definice pojmu, přesný výraz


Pojem Kiwano je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kiwano? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kiwano (Cucumis metuliferus, nazývané též africká rohatá okurka nebo meloun) je rostlina z rodu Cucumis. Plod je žlutý se zelenou dužinou a s větším množstvím žlutých semen. Chuť má nasládlou.

Obrázek kiwano

Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay
Africká rohatá divoká okurka neboli kiwano. Autor: Hans Braxmeier, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Kiwano ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Kiwano ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Kiwano ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kiwano ve Wikimedia Commons

Najít výraz Kiwano ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Kiwano ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kiwano například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kiwano? resp. co znamená výraz Kiwano? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kiwano, odpověď na dotaz co je to Kiwano?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Milan Chovanec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?