Co je to?
Definice odborného termínu, slova Slovo příbuzné. Co znamená pojem Slovo příbuzné z kategorie Český jazyk?

Co je Slovo příbuzné?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slovo příbuzné?

Slovo příbuzné je takové slovo, které má s jinými slovy stejný kořen, ale liší se od nich jinými předponami nebo příponami. Při odvozování příbuzných slov se může měnit i kořen slova.
Slovo příbuzné souvisí s jinými slovy i po významové stránce. Slova příbuzná pak tvoří slovní čeleď neboli slovní rodinu.


Co je to Slovo příbuzné? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Slovo příbuzné. Co znamená pojem Slovo příbuzné z kategorie Český jazyk?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Slovo příbuzné? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Slovo příbuzné patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, slovo, význam slova, odborné názvosloví, pojem, Český jazyk, terminologie, význam, informace, Slovo příbuzné, slovník, přesný význam, co je to Slovo příbuzné?, termín, heslo, názvosloví, co znamená


Pojem Slovo příbuzné je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Slovo příbuzné v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Slovo příbuzné ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Slovo příbuzné ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Slovo příbuzné ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Slovo příbuzné ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Slovo příbuzné ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Slovo příbuzné ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Slovo příbuzné například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co je to Slovo příbuzné? resp. jaký je přesný význam slova Slovo příbuzné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slovo příbuzné, odpověď na dotaz co je to Slovo příbuzné?. Víte např. kdo to je DTP operátor? Znáte a víte kdo je Ivan Jonák? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Slovo příbuzné i v jiné kategorii než v Český jazyk. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.