Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vltavín. Co znamená odborný pojem Vltavín z kategorie Materiály?

Co je to Vltavín? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vltavín?

Vltavín je průhledný kámen zelené barvy. Připomíná sklo, vyskytuje se v paletě barvy od světlé až po tmavou. Na Zem se dostal s meteority, je tedy mimozemského původu a do Čech se dostal z Bavorska. Jedná se o raritu, nevyskytující se jinde na světě.
Stáří vltavínu je odhadováno až na 14 milionů let. Byl znám již v době kamenné. Je cennou trofejí sběratelů a využití nachází ve šperkařském průmyslu.


Co je to Vltavín? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vltavín. Co znamená odborný pojem Vltavín z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Vltavín se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: terminologie, co to je, terminus technicus, Materiály, slovo, Vltavín, heslo, termín, Materiály, odborný výraz, formulace, co je to Vltavín?, definice, přesný význam, slovník, vysvětlení, synonymum, názvosloví


Pojem Vltavín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vltavín? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Vltavín je označení pro tektit, který se nachází v okolí řeky Vltavy.

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Vltavín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Vltavín ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vltavín ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Vltavín ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vltavín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Vltavín na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vltavín například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Vltavín? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Vltavín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vltavín, odpověď na dotaz co je to Vltavín?. Víte např. kdo to je Jiří Zimola? Znáte a víte kdo je Číšník? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.