Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vltavín. Co znamená odborný pojem Vltavín z kategorie Materiály?

Co je to Vltavín? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Vltavín?

Vltavín je průhledný kámen zelené barvy. Připomíná sklo, vyskytuje se v paletě barvy od světlé až po tmavou. Na Zem se dostal s meteority, je tedy mimozemského původu a do Čech se dostal z Bavorska. Jedná se o raritu, nevyskytující se jinde na světě.
Stáří vltavínu je odhadováno až na 14 milionů let. Byl znám již v době kamenné. Je cennou trofejí sběratelů a využití nachází ve šperkařském průmyslu.


Co je to Vltavín? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Vltavín. Co znamená odborný pojem Vltavín z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vltavín sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Vltavín patří do sekce Materiály

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, slovo, přesný výraz, Vltavín, význam pojmu, význam, definice pojmu, vysvětlení, slovník, co znamená, popis, co je to Vltavín?, pojem, co to je, lexikon, terminologie, Materiály


Pojem Vltavín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Vltavín? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Vltavín je označení pro tektit, který se nachází v okolí řeky Vltavy.

Hledejte pojem Vltavín v následujících vyhledávačích

Hledat termín Vltavín ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Vltavín na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vltavín ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Vltavín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Vltavín ve Wikislovníku

Najít pojem Vltavín ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vltavín například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Vltavín? resp. jaká je definice termínu Vltavín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vltavín, odpověď na dotaz co je to Vltavín?. Víte např. kdo to je Atomista? Znáte a víte kdo je Číšník? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.