Co je to?
Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Co je to MSc? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu MSc?

MSc neboli Master of Science je zkratka vysokoškolského magisterského titulu. V ČR není zcela běžný, lze ho získat pouze v některých oborech. Je srovnatelný s tituly Ing., Mgr.nebo MgA.
Titul MSc je obvyklý v mnoha jiných zemích světa, v Německu, Anglii, USA a dalších. Uděluje se po úspěšném zakončení vysokoškolského studia. Studium pro tento titul navazuje ve většině případů na bakalářské studium.


Co je to MSc? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova MSc můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem MSc je v sekci Školství

Klíčová slova: definice pojmu, odborné názvosloví, popis, odborný výraz, názvosloví, heslo, terminus technicus, slovník, co je to MSc?, význam slova, slovo, význam pojmu, definice, Školství, pojem, terminologie, co znamená, wiki


Pojem MSc je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu MSc v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MSc ve Wikimedia Commons

Najít termín MSc ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín MSc ve Wikislovníku

Najít pojem MSc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo MSc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo MSc ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo MSc například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova MSc? resp. co se vlastně skrývá pod slovem MSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MSc, odpověď na dotaz co je to MSc?. Víte např. kdo to je Balneolog? Znáte a víte kdo je Cobie Smulders? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.