Co je to?
Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Co je to MSc? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova MSc

MSc neboli Master of Science je zkratka vysokoškolského magisterského titulu. V ČR není zcela běžný, lze ho získat pouze v některých oborech. Je srovnatelný s tituly Ing., Mgr.nebo MgA.
Titul MSc je obvyklý v mnoha jiných zemích světa, v Německu, Anglii, USA a dalších. Uděluje se po úspěšném zakončení vysokoškolského studia. Studium pro tento titul navazuje ve většině případů na bakalářské studium.


Co je to MSc? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu MSc. Co znamená odborný pojem MSc z kategorie Školství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu MSc doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz MSc se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: wiki, heslo, slovník, terminus technicus, MSc, co to je, termín, co znamená, přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, odborné názvosloví, odborný výraz, informace, slovo, lexikon, co je to MSc?


Pojem MSc je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu MSc zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem MSc ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MSc ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo MSc ve Wikislovníku

Vyhledat pojem MSc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín MSc na Google.cz

Vyhledat výraz MSc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo MSc například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo MSc? resp. co se vlastně skrývá pod slovem MSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MSc, odpověď na dotaz co je to MSc?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Workoholik? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu MSc v jiné sekci než Školství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.