Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Co je to Šifon? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Šifon?

Šifon je označení pro průsvitnou látku. Ta může být vyrobena buď z hedvábí, nebo ze syntetického materiálu (nejčastěji z polyesteru). Šifon se využívá při šití šatů, šátků, halenek, lehkých županů, negližé apod. Vypadá velmi efektně, ale pro práci není nejpříjemnější, protože má při šití tendence klouzat. Na šatech bývá kvůli průsvitnosti často zkombinován s jiným materiálem.


Co je to Šifon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Šifon můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Šifon je v sekci Materiály

Klíčová slova: lexikon, heslo, informace, synonymum, definice, vysvětlení, význam, co znamená, co je to Šifon?, slovník, význam pojmu, Materiály, co to je, pojem, definice pojmu, Šifon, wiki, odborné názvosloví


Pojem Šifon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Šifon zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Šifon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Šifon na Youtube

Vyhledat heslo Šifon na Google.cz

Vyhledat slovo Šifon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Šifon ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šifon ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šifon například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Šifon? resp. co označuje slovo Šifon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šifon, odpověď na dotaz co je to Šifon?. Víte např. kdo to je Nimrod? Znáte a víte kdo je Garant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.