Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Co je to Šifon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Šifon?

Šifon je označení pro průsvitnou látku. Ta může být vyrobena buď z hedvábí, nebo ze syntetického materiálu (nejčastěji z polyesteru). Šifon se využívá při šití šatů, šátků, halenek, lehkých županů, negližé apod. Vypadá velmi efektně, ale pro práci není nejpříjemnější, protože má při šití tendence klouzat. Na šatech bývá kvůli průsvitnosti často zkombinován s jiným materiálem.


Co je to Šifon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Šifon se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: co je to Šifon?, odborný výraz, názvosloví, terminologie, wiki, vysvětlení, přesný význam, Materiály, definice, slovo, slovník, heslo, terminus technicus, co to je, lexikon, informace, pojem, význam


Pojem Šifon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Šifon

Najít slovo Šifon ve vyhledávači Yandex

Najít termín Šifon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Šifon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Šifon ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Šifon na Youtube

Zkusit najít pojem Šifon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šifon například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Šifon? resp. jaký je přesný význam slova Šifon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šifon, odpověď na dotaz co je to Šifon?. Víte např. kdo to je Jackie Chan? Znáte a víte kdo je Neurotik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.