Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Co je to Šifon? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Šifon?

Šifon je označení pro průsvitnou látku. Ta může být vyrobena buď z hedvábí, nebo ze syntetického materiálu (nejčastěji z polyesteru). Šifon se využívá při šití šatů, šátků, halenek, lehkých županů, negližé apod. Vypadá velmi efektně, ale pro práci není nejpříjemnější, protože má při šití tendence klouzat. Na šatech bývá kvůli průsvitnosti často zkombinován s jiným materiálem.


Co je to Šifon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Šifon. Co znamená pojem Šifon z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šifon sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Šifon patří do sekce Materiály

Klíčová slova: formulace, význam slova, Šifon, termín, Materiály, co to je, odborné názvosloví, názvosloví, Materiály, slovník, přesný výraz, heslo, terminus technicus, pojem, odborný výraz, přesný význam, co je to Šifon?, lexikon


Pojem Šifon je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít pojem Šifon ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Šifon ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Šifon ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Šifon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Šifon ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Šifon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Šifon například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Šifon? resp. co znamená Šifon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šifon, odpověď na dotaz co je to Šifon?. Víte např. kdo to je Sladovník? Znáte a víte kdo je Neurotik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.