Co je to?
Definice výrazu, termínu Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Co je Didaktický test? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Didaktický test?

Didaktický test patří k nástrojům systematického ověřování výsledků vyučování. Zaměřuje se na zjištění úrovně zvládnutí učiva a je určen určité skupině osob. Má předem stanovená pravidla pro navržení, ověření, hodnocení a interpretaci.
Didaktický test je složen z testových úloh. Tvůrci testu bývají odborníci na daný předmět, psychologové a pedagogové. Tito odborníci se musejí umět vcítit do myšlení a činností žáků. Do testů jsou zařazeny různé typy úloh – otevřené i uzavřené.


Co je to Didaktický test? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Didaktický test. Co znamená odborný pojem Didaktický test z kategorie Školství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Didaktický test s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Didaktický test je v kategorii Školství

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, informace, Školství, popis, význam, význam slova, formulace, odborný výraz, definice pojmu, slovo, co je to Didaktický test?, pojem, wiki, heslo, přesný význam, synonymum, co to je


Pojem Didaktický test je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Didaktický test?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Didaktický test (anglicky Achievement test) je nástroj systematického zjišťování (měření) výsledků výuky. Jedná se o zkoušku, která se orientuje na objektivní zjišťování úrovně zvládnutí učiva u určité skupiny osob. Od jiné zkoušky se liší tím, že je navrhován, ověřován, hodnocen a interpretován podle předem stanovených pravidel.

Pro další informace o termínu Didaktický test zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Didaktický test ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Didaktický test na Youtube

Hledat heslo Didaktický test ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Didaktický test na Google.cz

Vyhledat termín Didaktický test ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Didaktický test ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Didaktický test například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Didaktický test? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Didaktický test? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Didaktický test, odpověď na dotaz co je to Didaktický test?. Víte např. kdo to je Petra Jungmanová? Znáte a víte kdo je Martin Kuba? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Didaktický test i v jiné sekci než je kategorie Školství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.