Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ubikace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ubikace

Ubikace je pojmenování stavby nebo i jen místnosti sloužící pro ubytování více lidí. Může jít o společnou nebo hromadnou ubytovnu určenou například vojsku nebo uzpůsobenou jako levnější varianta ubytování pro turisty.
Jako ubikace bývá označováno místo, kde se chovají v zajetí větší počty zvířat, může se jednat i o velké klece. Slovo pochází z latiny, kde „ubi“ znamená „kde“.


Co je to Ubikace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ubikace je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, wiki, význam pojmu, formulace, co znamená, heslo, přesný význam, Stavebnictví, názvosloví, význam slova, definice pojmu, informace, terminologie, pojem, termín, přesný výraz, lexikon


Pojem Ubikace je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ubikace v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Ubikace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ubikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ubikace na Youtube

Hledat slovo Ubikace ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Ubikace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ubikace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ubikace například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ubikace? resp. co znamená výraz Ubikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubikace, odpověď na dotaz co je to Ubikace?. Víte např. kdo to je Krupař? Znáte a víte kdo je Nymfa? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.