Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ubikace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ubikace

Ubikace je pojmenování stavby nebo i jen místnosti sloužící pro ubytování více lidí. Může jít o společnou nebo hromadnou ubytovnu určenou například vojsku nebo uzpůsobenou jako levnější varianta ubytování pro turisty.
Jako ubikace bývá označováno místo, kde se chovají v zajetí větší počty zvířat, může se jednat i o velké klece. Slovo pochází z latiny, kde „ubi“ znamená „kde“.


Co je to Ubikace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ubikace s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ubikace je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, lexikon, slovo, termín, co znamená, wiki, Ubikace, terminologie, Stavebnictví, informace, názvosloví, význam, slovník, definice, přesný výraz, vysvětlení, co je to Ubikace?


Pojem Ubikace je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Ubikace ve Wikipedii

Vyhledat slovo Ubikace ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ubikace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Ubikace na Google.cz

Vyhledat výraz Ubikace ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ubikace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ubikace například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ubikace? resp. co přesně označuje termín Ubikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubikace, odpověď na dotaz co je to Ubikace?. Víte např. kdo to je Statkář? Znáte a víte kdo je Nymfa? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.