Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ubikace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ubikace

Ubikace je pojmenování stavby nebo i jen místnosti sloužící pro ubytování více lidí. Může jít o společnou nebo hromadnou ubytovnu určenou například vojsku nebo uzpůsobenou jako levnější varianta ubytování pro turisty.
Jako ubikace bývá označováno místo, kde se chovají v zajetí větší počty zvířat, může se jednat i o velké klece. Slovo pochází z latiny, kde „ubi“ znamená „kde“.


Co je to Ubikace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ubikace s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ubikace patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, slovo, přesný význam, Stavebnictví, wiki, heslo, pojem, co to je, význam, přesný výraz, Stavebnictví, definice, význam slova, formulace, odborné názvosloví, názvosloví, termín


Pojem Ubikace je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ubikace lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ubikace ve Wikimedia Commons

Najít termín Ubikace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ubikace na Youtube

Vyhledat pojem Ubikace ve Wikipedii

Zkusit najít termín Ubikace ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ubikace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ubikace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ubikace? resp. jaký je význam slova Ubikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubikace, odpověď na dotaz co je to Ubikace?. Víte např. kdo to je Býložravec? Znáte a víte kdo je Nymfa? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.