Co je to?
Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Co to je Hygge? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hygge?

Moderní pojem "hygge" pochází z dánštiny a označuje "skandinávský" životní styl. Pod tím si můžeme představit takový způsob života, kdy se vyhýbáme zbytečnému stresu, žijeme pohodově, snad až trochu požitkářsky. Nedá se to úplně jednoznačně definovat, jde o to žít tak, abychom se cítili příjemně, byli šťastní a neměli žádné výčitky svědomí z toho, že někdy myslíme jen na sebe (ve smyslu odpočinku a relaxace). Zkrátka je to další "trendy" módní pojem, jehož obsah je poněkud vágní.


Co je to Hygge? Význam slova, termín, Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Hygge můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hygge je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam pojmu, formulace, informace, definice, definice pojmu, názvosloví, Hygge, Filozofie, synonymum, wiki, význam slova, Filozofie, odborný výraz, přesný výraz, slovník, termín


Pojem Hygge je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Hygge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Hygge ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hygge ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Hygge ve Wikislovníku

Najít termín Hygge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Hygge ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hygge například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hygge? resp. co znamená výraz Hygge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hygge, odpověď na dotaz co je to Hygge?. Víte např. kdo to je Debil? Znáte a víte kdo je John Tavares? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Filozofie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?