Co je to?
Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Co to je Hygge? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hygge

Moderní pojem "hygge" pochází z dánštiny a označuje "skandinávský" životní styl. Pod tím si můžeme představit takový způsob života, kdy se vyhýbáme zbytečnému stresu, žijeme pohodově, snad až trochu požitkářsky. Nedá se to úplně jednoznačně definovat, jde o to žít tak, abychom se cítili příjemně, byli šťastní a neměli žádné výčitky svědomí z toho, že někdy myslíme jen na sebe (ve smyslu odpočinku a relaxace). Zkrátka je to další "trendy" módní pojem, jehož obsah je poněkud vágní.


Co je to Hygge? Význam slova, termín, Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Hygge doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hygge se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, odborné názvosloví, slovo, formulace, pojem, synonymum, terminologie, význam slova, popis, slovník, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, význam, význam pojmu, definice, wiki


Pojem Hygge je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hygge zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Hygge ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Hygge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Hygge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hygge ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Hygge ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Hygge na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hygge například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Hygge? resp. co přesně označuje termín Hygge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hygge, odpověď na dotaz co je to Hygge?. Víte např. kdo to je Tereza Kerndlová? Znáte a víte kdo je John Tavares? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Filozofie. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?