Co je to?
Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Co to je Hygge? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hygge?

Moderní pojem "hygge" pochází z dánštiny a označuje "skandinávský" životní styl. Pod tím si můžeme představit takový způsob života, kdy se vyhýbáme zbytečnému stresu, žijeme pohodově, snad až trochu požitkářsky. Nedá se to úplně jednoznačně definovat, jde o to žít tak, abychom se cítili příjemně, byli šťastní a neměli žádné výčitky svědomí z toho, že někdy myslíme jen na sebe (ve smyslu odpočinku a relaxace). Zkrátka je to další "trendy" módní pojem, jehož obsah je poněkud vágní.


Co je to Hygge? Význam slova, termín, Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Hygge s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hygge je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, slovník, terminus technicus, co to je, informace, wiki, termín, pojem, význam pojmu, slovo, přesný význam, Filozofie, heslo, vysvětlení, terminologie, význam slova, lexikon


Pojem Hygge je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hygge v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hygge ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hygge ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Hygge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Hygge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Hygge ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Hygge na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hygge například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Hygge? resp. jaký je význam slova Hygge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hygge, odpověď na dotaz co je to Hygge?. Víte např. kdo to je Uhlíř? Znáte a víte kdo je John Tavares? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Filozofie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?