Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Happy slapping?

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Happy slapping se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: slovo, informace, terminus technicus, přesný výraz, co znamená, terminologie, vysvětlení, co je to Happy slapping?, co to je, synonymum, heslo, význam pojmu, Happy slapping, názvosloví, formulace, termín, lexikon, definice pojmu


Pojem Happy slapping je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Happy slapping ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Happy slapping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Happy slapping na Youtube

Najít termín Happy slapping ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Happy slapping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Happy slapping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Happy slapping? resp. co označuje slovo Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Hydrolog? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..