Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je Happy slapping?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Happy slapping

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Happy slapping sdílet s kolegy na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Happy slapping patří do sekce právo

Klíčová slova: definice, význam pojmu, odborný výraz, terminus technicus, Happy slapping, formulace, termín, synonymum, popis, význam slova, přesný význam, slovník, přesný výraz, slovo, pojem, co je to Happy slapping?, právo, odborné názvosloví


Pojem Happy slapping je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Happy slapping? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Jedná se o celkem novou „zábavu“ mladých lidí, která vznikla v Británii. Spočívá v tom, že agresor si vybere oběť a následně ji fyzicky napadne (zfackuje) a celé se to nahrává na mobilní telefon. Poté je nahrávka zveřejněna na internetu. V této době happy slapping neobsahuje jen fackování, ale už i závažnější útoky za hranicí zákona a i svlékání oběti. Zveřejnění a šíření těchto videí vedlo v některých případech až k sebevraždě oběti.

Další informační zdroje o slovu Happy slapping

Hledat heslo Happy slapping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Happy slapping ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Happy slapping ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Happy slapping ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Happy slapping ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Happy slapping ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená slovo Happy slapping? resp. co znamená Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Henry Miller? Znáte a víte kdo je Kovář? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Happy slapping i v jiné sekci než je kategorie právo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Mladá soudkyně, happy slapping, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..