Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Happy slapping?

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Happy slapping sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Happy slapping je v kategorii Právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, definice pojmu, termín, co je to Happy slapping?, přesný výraz, informace, formulace, synonymum, heslo, odborný výraz, pojem, Právo, terminus technicus, Happy slapping, názvosloví, význam pojmu, wiki


Pojem Happy slapping je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Happy slapping

Hledat termín Happy slapping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Happy slapping na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Happy slapping ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Happy slapping ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Happy slapping na Google.cz

Hledat heslo Happy slapping ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Happy slapping? resp. co se přesně ukrývá za slovem Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Kovotepec? Znáte a víte kdo je Hydrolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..