Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená termín Happy slapping? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Happy slapping? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Happy slapping je v kategorii Právo

Klíčová slova: přesný význam, formulace, heslo, definice pojmu, Právo, terminologie, terminus technicus, odborné názvosloví, wiki, slovník, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, názvosloví, informace, slovo, přesný výraz, synonymum


Pojem Happy slapping je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Happy slapping na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Happy slapping ve Wikimedia Commons

Najít výraz Happy slapping ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Happy slapping ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Happy slapping ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Happy slapping ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Happy slapping? resp. co se přesně ukrývá za slovem Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Mezomorf? Znáte a víte kdo je Detektiv? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..