Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Happy slapping?

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Happy slapping můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Happy slapping je v kategorii Právo

Klíčová slova: význam slova, pojem, definice pojmu, formulace, názvosloví, vysvětlení, termín, Právo, co znamená, terminus technicus, význam, přesný výraz, heslo, wiki, definice, slovník, význam pojmu, popis


Pojem Happy slapping je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Happy slapping? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Jedná se o celkem novou „zábavu“ mladých lidí, která vznikla v Británii. Spočívá v tom, že agresor si vybere oběť a následně ji fyzicky napadne (zfackuje) a celé se to nahrává na mobilní telefon. Poté je nahrávka zveřejněna na internetu. V této době happy slapping neobsahuje jen fackování, ale už i závažnější útoky za hranicí zákona a i svlékání oběti. Zveřejnění a šíření těchto videí vedlo v některých případech až k sebevraždě oběti.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Happy slapping na Youtube

Najít heslo Happy slapping na Google.cz

Vyhledat pojem Happy slapping ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Happy slapping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Happy slapping ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Happy slapping ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Happy slapping? resp. co přesně označuje termín Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Camila Cabello? Znáte a víte kdo je Vynálezce? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..