Co je to?
Definice výrazu, termínu Happy slapping. Co znamená odborný pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je Happy slapping? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Happy slapping

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.


Co je to Happy slapping? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Happy slapping. Co znamená odborný pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Happy slapping je v kategorii právo

Klíčová slova: terminus technicus, termín, význam slova, přesný význam, právo, přesný výraz, heslo, Happy slapping, terminologie, význam pojmu, co znamená, názvosloví, slovo, odborné názvosloví, pojem, odborný výraz, popis, vysvětlení


Pojem Happy slapping je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Happy slapping? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Jedná se o celkem novou „zábavu“ mladých lidí, která vznikla v Británii. Spočívá v tom, že agresor si vybere oběť a následně ji fyzicky napadne (zfackuje) a celé se to nahrává na mobilní telefon. Poté je nahrávka zveřejněna na internetu. V této době happy slapping neobsahuje jen fackování, ale už i závažnější útoky za hranicí zákona a i svlékání oběti. Zveřejnění a šíření těchto videí vedlo v některých případech až k sebevraždě oběti.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Happy slapping ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Happy slapping ve Wikizdrojích

Najít heslo Happy slapping ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Happy slapping na Youtube

Najít pojem Happy slapping na Google.cz

Hledat slovo Happy slapping ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Happy slapping například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Happy slapping? resp. co znamená výraz Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Kreatura? Znáte a víte kdo je Košíkář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Happy slapping hledat i v jiných kategoriích (než právo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..