Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co to je Džambulka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Džambulka

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.

Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Džambulka s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Džambulka se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: formulace, slovo, termín, popis, pojem, Džambulka, odborné názvosloví, lexikon, význam, heslo, odborný výraz, co to je, wiki, Kultura, synonymum, terminus technicus, význam slova, názvosloví


Pojem Džambulka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Džambulka

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Vyhledat výraz Džambulka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Džambulka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Džambulka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Džambulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Džambulka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Džambulka? resp. co znamená výraz Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je Pozér? Znáte a víte kdo je Harry Potter? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Džambulka i v jiných kategoriích (než Kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.