Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co je Džambulka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Džambulka?

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.

Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Džambulka s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Džambulka se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: terminologie, formulace, kultura, přesný význam, co znamená, slovo, lexikon, přesný výraz, definice pojmu, vysvětlení, význam, slovník, informace, co to je, význam slova, pojem, odborný výraz, popis


Pojem Džambulka je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Džambulka

Vyhledat heslo Džambulka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Džambulka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Džambulka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Džambulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Džambulka ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Džambulka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Džambulka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je James Joyce? Znáte a víte kdo je Strýc? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než kultura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.