Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co to je Džambulka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Džambulka?

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.

Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Džambulka patří do sekce Kultura

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, Kultura, definice, Džambulka, přesný výraz, lexikon, odborné názvosloví, význam, co je to Džambulka?, heslo, synonymum, pojem, názvosloví, přesný význam, informace, wiki, co to je


Pojem Džambulka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Džambulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Džambulka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Džambulka ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Džambulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Najít výraz Džambulka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Džambulka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je Vitarián? Znáte a víte kdo je Popelka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Džambulka i v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.