Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co to je Džambulka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Džambulka

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.


Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Džambulka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Džambulka se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: Kultura, význam slova, význam pojmu, definice pojmu, slovník, názvosloví, termín, přesný výraz, lexikon, co znamená, wiki, terminus technicus, odborné názvosloví, heslo, co to je, Kultura, přesný význam, informace


Pojem Džambulka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Džambulka

Najít heslo Džambulka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Džambulka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Džambulka ve Wikislovníku

Hledat heslo Džambulka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Najít slovo Džambulka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Džambulka? resp. co je to Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je Poletucha? Znáte a víte kdo je Administrátor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.