Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co to je Džambulka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Džambulka

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.


Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Džambulka. Co znamená pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Džambulka? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Džambulka je v kategorii Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, informace, význam pojmu, pojem, terminus technicus, slovník, přesný význam, definice pojmu, termín, slovo, formulace, odborný výraz, přesný výraz, co je to Džambulka?, terminologie, definice, lexikon, Džambulka


Pojem Džambulka je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Džambulka zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem Džambulka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Džambulka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Džambulka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Džambulka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Džambulka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Džambulka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Džambulka? resp. jaká je definice termínu Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Administrátor? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.