Co je to?
Definice výrazu, termínu Džambulka. Co znamená odborný pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Co je Džambulka?

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Džambulka

Slovo Džambulka je neologismus vytvořený v okurkové sezóně v roce 2013 a s oblibou ho užívá bulvár. Džambulka je označení pro někdejší zpěvačku Ivetu Bartošovou, která už po několik let jakožto vyhaslá star zásobuje bulvár svými úlety, bohužel často zaviněnými její (nepřiznanou, ale zřejmou) závislostí na alkoholu (pro popíjení má zpěvačka též specifický výraz: "cucíky"). Autorem slova Džambulka je Josef Rychtář, partner Bartošové. Jak prozradil v Blesku, mělo to být roztomilé oslovení, něco jako bambulka. V internetových diskusích se objevuje i varianta Džamba nebo Džambule, oboje s poněkud hanlivým nádechem. Zajímavé je, že džambul je název odrůdy česneku. Jestli však existuje nějaká souvislost mezi džambulem a Džambulkou, to ví asi jen Josef Rychtář.

Co je to Džambulka? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Džambulka. Co znamená odborný pojem Džambulka z kategorie Kultura?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujala vás definice slova Džambulka? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Džambulka je v kategorii kultura

Klíčová slova: co je to Džambulka?, názvosloví, definice pojmu, přesný výraz, informace, slovo, odborné názvosloví, wiki, lexikon, kultura, význam slova, definice, co znamená, synonymum, formulace, odborný výraz, co to je, vysvětlení


Pojem Džambulka je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Džambulka na Google.cz

Vyhledat výraz Džambulka na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Džambulka na Youtube

Zkusit najít frázi Džambulka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Džambulka ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Džambulka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Džambulka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte co znamená Džambulka? resp. jaký je přesný význam slova Džambulka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džambulka, odpověď na dotaz co je to Džambulka?. Víte např. kdo to je Bill Murray? Znáte a víte kdo je Strýc? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Džambulka i v jiných kategoriích (než kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, žena na plátně, džambulka, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.