Co je to?
Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Co je to Wordpress? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Wordpress?

Wordpress je pojmenování publikačního redakčního systému v MySQL a PHP. Jedná se svobodný systém open source. Licenci vlastní GNU GPL a plnou podporu vývojářů mu poskytuje společnost Automattic. Patří k nejužívanějším systémům pro publikaci na webových stránkách, verzi open source může volně používat každý, kdo má nějaký webový hosting.
Nabízena je i placená služba, která nabízí výrazně rozšířenou podporu. Wordpress umožňuje velmi jednoduché publikování i administraci obsahu webových stránek.


Co je to Wordpress? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Wordpress. Co znamená odborný pojem Wordpress z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Wordpress můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Wordpress je v sekci Internet

Klíčová slova: pojem, slovník, formulace, terminologie, definice pojmu, popis, wiki, Internet, odborný výraz, přesný význam, lexikon, význam slova, názvosloví, co je to Wordpress?, slovo, význam pojmu, Internet, co znamená


Pojem Wordpress je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Wordpress ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Wordpress na Youtube

Vyhledat slovo Wordpress ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Wordpress ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wordpress ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Wordpress ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Wordpress například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Wordpress? resp. co znamená výraz Wordpress? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wordpress, odpověď na dotaz co je to Wordpress?. Víte např. kdo to je Cracker? Znáte a víte kdo je Údržbář? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.