Co je to?
Odborný výraz, definice slova Wordpress. Co znamená slovo Wordpress z kategorie Internet?

Co je Wordpress? Definice pojmu

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Wordpress

Wordpress je pojmenování publikačního redakčního systému v MySQL a PHP. Jedná se svobodný systém open source. Licenci vlastní GNU GPL a plnou podporu vývojářů mu poskytuje společnost Automattic. Patří k nejužívanějším systémům pro publikaci na webových stránkách, verzi open source může volně používat každý, kdo má nějaký webový hosting.
Nabízena je i placená služba, která nabízí výrazně rozšířenou podporu. Wordpress umožňuje velmi jednoduché publikování i administraci obsahu webových stránek.


Co je to Wordpress? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Wordpress. Co znamená slovo Wordpress z kategorie Internet?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Wordpress s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Wordpress patří do kategorie internet

Klíčová slova: synonymum, pojem, definice pojmu, názvosloví, lexikon, slovo, definice, význam pojmu, popis, co to je, co znamená, formulace, odborný výraz, slovník, termín, wiki, význam, odborné názvosloví


Pojem Wordpress je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Wordpress dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

WordPress je svobodný open source redakční publikační systém napsaný v PHP a MySQL a vyvíjený pod licencí GNU GPL. Je oficiálním nástupcem systému b2/cafelog a má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu. Počet stažení předchozí verze 4.9 dosáhl od vydání téměř 174 milionů.
Dle oficiálních statistik je používán jako CMS na 33 % webových stránek na světě a překonává tak open source CMS jako Joomla či Drupal, které se drží pod třemi procenty.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Wordpress ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Wordpress na Youtube

Hledat slovo Wordpress ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Wordpress ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Wordpress ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Wordpress ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Wordpress například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už víte co znamená slovo Wordpress? resp. co se skrývá pod slovem Wordpress? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Wordpress, odpověď na dotaz co je to Wordpress?. Víte např. kdo to je Martin Koller? Znáte a víte kdo je Diana Mórová? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Wordpress i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.